Tramvaie preferate

Tramvaie preferate

Mesajde cfr fan pe 18 Oct 2017, 00:54

.
Ultima oară modificat de cfr fan pe 24 Ian 2018, 00:12, modificat 1 dată în total.
cfr fan


Mesaje: 208
Membru din: 06 Aug 2017, 20:26
Localitate: București,Sector 2,lângă Depoul Colentina

Re: Tramvaie preferate

Mesajde Ikarus_260 pe 18 Oct 2017, 01:10

Nu sunt in masura sa-ti spun, dar cred ca-ti place sa creezi subiecte aiurea. :roll: Am vazut ca ai facut si la autobuze si troleibuze, dar aici e in masura sa-ti spuna un administrator sau moderatoror. Ca fapt-divers, modelele care le vad alese de tine nu stiu cat de bine le cunosti cred ca doar ce le-ai vazut pe google si ti-au placut. :lol:
Hai sa-ti spun si modelele mele preferate :), mi-au placut dintotdeauna Tatrele fiindca erau rapide si circulau la mine in zona. Apoi, cred ca pot sa zic Rathgebeurile, ca tot asa erau rapide, cel putin asa-mi aduc amine cand mergeam cu taicamiu in 101 si luam 23-ul de la Zetari si demult... cand erau pe 34 si mergeam la Obor (frumoase vremuri, pacat ca nu o sa se mai repete vreodata, cand tramvaiele faceau ocolul ca la Muncii nu o luau pe direct), apoi V2A/V3A-urile... fiind incapatoare. Desii mi-au placut si EP-urile, dar n-am mers niciodata decat in depou cand erau deja vagoane de serviciu. Cam atat pentru subiectul asta. ;)
Avatar utilizator
Ikarus_260


Mesaje: 1501
Membru din: 09 Mar 2013, 22:39

Re: Tramvaie preferate

Mesajde Andrei98 pe 18 Oct 2017, 14:19

Puteai sa creezi un singur subiect in care sa vorbesti despre vehiculele preferate, oricum ai enumerat cam toate cele existente :lol:
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la TRAMVAIE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki