Propunere excludere alex-m-ciuc!!!

Aici va puteti afisa opiniile si propunerile vis-a-vis de structura si continutul rubricilor. Va asteptam cu interes! Echipa Railnet.ro

Sunteti de acord cu excluderea userului "alex-m-ciuc" de pe acest forum?

Chestionarul s-a închis pe data de 20 Sep 2011, 11:36

DA
4
40%
NU
6
60%

Voturi totale : 10

Propunere excludere alex-m-ciuc!!!

Mesajde Daniel pe 13 Sep 2011, 11:36

Salut! Din pacate coelgul nostru Sany (alex-m-ciuc aka DAGII113 sau DAGII) observ ca este cuprins de o dorinta "arzatoare" de a colabora cu gainile jumulite de la Fail-SIm. Pe la noi vad ca se tot lauda cu niste rute pentru Trainz care nu mai apar niciodata din varii motive, insa imediat sare sa ofere tot felul de lucruri necesare gainilor jumulite de la Fail-Sim. Pentru toate acestea, eu propun excluderea sa de pe forum. Vorba aceea veche si inteleapta: cine vasleste la doua barci se ineaca! Voi veti decide prin vot excluderea sa de pe forumul nostru. O zi faina! :dance:

Iata si dovada:

Sany si fail-sim.JPG
Sursa: Cotetul Fail-Sim.ro

Aveti 7 zile pentru a comenta si vota.
Daniel

Avertismente: 1

Re: Propunere excludere alex-m-ciuc!!!

Mesajde kdlehel pe 13 Sep 2011, 16:38

orice ajutor cui nu trebuie se ofera. Pote ca revansa osa fie de dorit pentru ajutor. Oare merita?
kdlehel

Mesajde newme pe 13 Sep 2011, 16:40

cum sa il excludem mai baieti, lasati-l pe om sa stea aici...sunteti invidiosi?
newme

Mesajde Opptur pe 13 Sep 2011, 17:22

Eu nu inteleg ce aveti cu el. A fost decizia lui, face ce vrea. Daca Fail-Sim este dusmanul vostru, atunci si el trebuie sa fie? Asta nu inteleg eu la voi... Ma rog, eu votez cu nu.
Prostului nu-i lipseste mintea, ci doar instructiunile de utilizare.
Opptur

Mesajde Daniel pe 13 Sep 2011, 18:59

De astazi s-a terminat cu Eduard Obretin, sofer la MediaPro, un toparlan cu DSLR care are impresia ca este fotograf. Gata cu Edy, te duci te unde ai venit, adica in Coteul Fail-sIM.ro! :dance:
Daniel

Mesajde Daniel pe 13 Sep 2011, 19:13

Si acum sa revenim la subiectul nostru. Pe mine m-a deranjat atitudinea lui Alex. De asta am decis ca voi sa votati daca va fi sau nu exclus. Oricum de acum incolo nu voi mai putea sa am incredere in el pentru faptul ca este duplicitar. Nu am inteles nicidoata de ce imi tot spune ca nu are treaba cu aia si sare sa le dea si o mana de ajutor. Eu astfel de prietenii nu tin fratilor. Asta este. E decizia voastra in final. Aici nu e vorba de comunism. E vorba de a sanctiona o atitudine duplicitara. Daca era "comunism" cum spunea gaina jumulita Edy, as fi luat direct aceasta decizie. Asa v-am consultat pe voi toti userii, indiferent de rang , ceea ce nu se mai intimpla pe niciun forum din Romania! O seara faina! ;)
Daniel

Mesajde Daniel pe 28 Sep 2011, 13:53

Se pare ca ati votat pentru ramanerea lui Alex la noi pe forum. Am sa va respect dorinta. Subiectul se inchide. :)
Daniel

Înapoi la PROPUNERI, SUGESTII, IDEI NOI / SUGGESTIONS