Desfiintare "PURGATORIU"...

Aici va puteti afisa opiniile si propunerile vis-a-vis de structura si continutul rubricilor. Va asteptam cu interes! Echipa Railnet.ro

Desfiintare "PURGATORIU"...

Mesajde Daniel pe 21 Mar 2015, 11:41

Ei bine, in urma unor discutii cu AndreiCFRBv am ajuns la concluzia ca forumul PURGATORIU nu prea mai are nicio utilitate si ar fi bine sa-l transformam in altceva, cu mult mai util pasionatilor si de ce nu, angajatilor de la calea ferata, si in general tuturor celor care doresc sa afle informatii greu de gasit chiar si pe internet. As dori sa aflu parerea voastra referitor la aceasta schimbare, si de ce nu sugestii pentru ceea ce vom putea gasi in noul forum, propuneri pentru denumirea sa, etc. Trebuie mentionat ca noul forum ce-i va lua locul va fi disponibil exclusiv utilizatorilor inregistrati ai forumului nostru, deci nu va fi disponibil vizitatorilor. Anunturile referitoare la noutatile postate acolo vor fi prezentate exclusiv pe pagina oficiala de Facebook a forumului nostru precum si pe cea de Twitter, insa fara cont aici, nimeni nu va putea vizualiza continutul publicat.

Asadar, astept ideile si propunerile voastre in cadrul acestei discutii. Nu cred ca e nevoie de vreun sondaj.
Daniel

Avertismente: 1

Re: Desfiintare "PURGATORIU"...

Mesajde Andrei98 pe 21 Mar 2015, 12:30

Ar trebui sa facem un forum despre documentatie feroviara,unde sa prezentam si sa discutam despre tot felul de documente(Ordin de circulatie,scrisoare de trasura,nota de frana etc.).
Ultima oară modificat de Andrei98 pe 23 Mar 2015, 22:00, modificat 1 dată în total.
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Andrei98

Mesajde Daniel pe 21 Mar 2015, 12:54

Am notat! O idee buna, se accepta. Astept si alte propuneri.
Daniel

Mesajde Drakkar electric pe 23 Mar 2015, 00:41

Si cu Lucifer ce faceti? Va fi dat afara de pe forum? :mrgreen: :angelic-blueglow: :whistle:
Drakkar electric

Mesajde Daniel pe 23 Mar 2015, 21:57

Nu stiu sigur. Mai astept pareri. Oricum in ultima vreme nu prea a mai fost nevoie de Lucifer si PURGATORIU. S-a terminat de foarte mult timp cu scandalurile intre membrii forumului si alte aratari care mai apareau pe aici, asa ca nu-si mai avea rostul si m-am gandit sa venim cu ceva intr-adevar util.
Daniel

Mesajde Trifu22 pe 27 Mar 2015, 00:50

nu prea am pareri
sunt prea multe forumuri si prea multe drepturi de reglementat asa ca poa' sa dispara
Deasemeni propun accesul la subiecte si articole importante numai utilizatorilor inregistrati
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
⚡⚡⚡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ ⚡⚡⚡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Trifu22

Avertismente: 14

Mesajde Daniel pe 27 Mar 2015, 06:27

Subiectele ce au apartinut forumului PURGATORIU vor fi transferate in LOC DE DAT CU CAPUL (care si asa nu mai este activ si e mai mult o arhiva). User-ul Lucifer va fi suspendat. Exista deja forumul SPECIAL unde au acces doar userii activi ai forumului unde s-au mai postat lucruri mai interesante, insa noul forum (a carui denumire va fi stabilita curand) va fi disponibil tuturor celor care au cont pe forum. ;)
Daniel

Mesajde bitter pe 07 Apr 2015, 08:35

Legat de documentatie din CFR ma voi ocupa personal de a face rost pentru publicare
bitter

Mesajde Daniel pe 09 Apr 2015, 21:51

OK. Fiecare se va ocupa de cate o particica. Insa ramane sa-i dam si un nume acestui nou subforum - categorie. Astept propuneri. :dance:
Daniel

Mesajde bitter pe 10 Apr 2015, 07:49

Documente feroviare
bitter

Mesajde Daniel pe 10 Apr 2015, 21:37

Ma gandeam la o denumire mai generala care sa exprime esenta acestui viitor subforum. Eventual RAILMANIA. :violin:
Daniel

Mesajde bitter pe 11 Apr 2015, 19:31

Nu stiu cat de relevanta e denumirea
bitter

Mesajde Daniel pe 13 Apr 2015, 02:06

Cred ca este o denumire cat se poate de generalista. Spre exemplu tu vii si pui acolo documente de la CFR. Poate eu vreau sa deschid si alte subiecte care nu au legatura cu documentatia CFR. Poate vreau sa pun in premiera imagini cu vagoane extrem de rar de gasit in care niciun pasionat nu a avut acces pana acum. E cam aiurea sa pun in cadrul subiectului "Documente feroviare" iar mai apoi evenutal sa pozez prin locuri cu acces restrictionat, etc.
Daniel

Mesajde Daniel pe 24 Feb 2017, 01:18

Fara prea multe vorbe, din acest moment forumul PURGATORIU este istorie. Mesajele ramase au fost inchise si mutate in arhiva de la LOC DE DAT CU CAPUL - unde accesul este restrictionat. Utilizatorul Lucifer a fost dezactivat. Sa speram ca nu va mai fi nevoie de un astfel de forum. :dance:
Daniel

Înapoi la PROPUNERI, SUGESTII, IDEI NOI / SUGGESTIONS