SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde Vladyz pe 14 Iun 2011, 08:29

Din pacate anul acesta nu va pot oferii fotografii cu plecarea rapidului in Ungaria.... De ce? Pentru ca am fost dat afara din gara Episcopia Bihor pe motiv ca e punct de frontiera si ca nu am nici un act de indentitate la mine (ei credeau ca vreau sa parasesc tara). Asta e... Imi pare rau. Sper ca la anul va fi mai bine. Vorba lui Lehel, poate ne intalnim la Ghimes ;)
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde kdlehel pe 15 Iun 2011, 09:14

Da incercam sa rezolvam ca macar la ghimes cu cateva membrii railnet poate sa merga cu unil dintre 2 trenuri pana la ghimes.

Dar sa ofer ceva mai interesant cei dela iho.hu au surprins ceva foarte interesant. Chiar si trenurile le ajuta cuplurile cu ceva ca un loc de a cere o fata era gara esti din budapesta. Mai ales daca sunt 2 trenuri care au trecut aici.
Imagine

interesant si eu cred chiar senzational.
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde Daniel pe 17 Iun 2011, 21:43

Este foarte intersant Lehel, dar si mai interesante sunt reactiile a cativa invidiosi, iar cel mai mare dintre ei este unul care "circula" sub pseudonimul variabil de Rosshhu, Roshu, etc. Pe numele sau adevarat Andrei Barbat, de prin Alba Iulia, a prins si el "resturile" acestui eveniment. Si de ciuda a dat un comment. Stiu insa de la Jorj care a fost sunat de Roshu cel schiop in vederea unei intalniri pe la Teius, ca domnu' cel Rosh se grabea sa prinda si el Rapidul Secuiesc trecand prin Alba Iulia. Jorj nu m-a mintit saracu: dovada este noul cont al schiopului care contine un filmulet proaspat cu acest tren (in fapt o mizerie denumita si 3D). Cam asa sta treaba domnu Roshu... :lol: Invidia e ceva normal la tine - tocmai de aceea ai fost banat si de pe acest forum. :dance:


Un cretin.JPG
Sursa: youtube.com


Invidia.JPG
Sursa: youtube.com


Si daca vreti sa vedeti si voi cum arata acest Roshu, tin sa-i multumesc lui Jorj pentru aceste imagini (sincer nu-l cunosc pe individ si nu prea stiu nici eu cum arata):

1.JPG
Print by: Dj_Jorj2007 - Modiffied by Daniel


:shhh:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde kdlehel pe 17 Iun 2011, 21:58

pai bine ca nu sa intamplat nimic. Anul trecul la oradea a fost spart un geam la tren. si eu am citit cate ceva comenturi si na ce sa faci fiecare comenteaza si bune si rele. Asta rosu nu am idee cine e am vazut este o multime de filme la youtube sub sigla lui.
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde Daniel pe 17 Iun 2011, 22:06

iti spun eu cine este: UN NIMENI care umba printre altele si cu un soft care iti genereaza vizualizari la filmele de pe youtube - iti dai seama cat de "bune" sunt filmele lui daca adauga vizualizari din burta. :lol:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde kdlehel pe 18 Iun 2011, 21:38

hm da nu am stiut ca este si ratiomaster pentru youtube. :lol:
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde Daniel pe 18 Iun 2011, 21:59

kdlehel scrie:hm da nu am stiut ca este si ratiomaster pentru youtube. :lol:

Uite ca ai aflat acum. Vezi tu Lehel, exista unii pentru care pasiunea asta se masoara in cat de multe poze si filme arunci pe net (chiar daca sunt de o calitate indoielnica, daca nu chiar sub orice critica asa cum sunt filmele acestui Rosh Imparat). Si daca tot e "bine" sa poluezi netu cu astfel de "creatii" trebuie sa ai si vizualizari, ca sa dovedesti ca esti "bun". Astfel de personaje mai sunt si "vechi" in domeniu: de vreo 2-3 ani... :lol: Ce sa-i faci, cand unii descopera apa calda si gaura de la covrig, ba chiar si America... :? Sfarsesc prin a se crede miezul din Fanta. :lol:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SZEKELY GYORS / RAPIDUL SECUIESC 2011!!!

Mesajde Vladyz pe 19 Iun 2011, 10:49

Recunosc si eu am cateva videoclipuri de o calitate extrem de proasta ( sunt facute cu telefonul) acestea fiind postate prin august 2009, atunci m-am apucat mai serios de trenuri. Sincer, desi poate am o gramada de videouri pe youtube (101) nu imi masor pasiunea in asta... pentru ca nu am doar cu trenuri. Am cu fulgere, tramvaie, muzica, dar nu in numar foarte mare in total fiind cam vreo 10-12. Oricum, Daniel, sunt oameni si oameni. Sa zicem ca am eu putin habar despre trenuri, dar altii nici putinul pe care il stiu eu nu au ei habar. Oricum, incerc sa ma perfectionez mereu, si filmez trenurile nu neaparat pentru youtube, ci pentru colectie, dar asta nu inseamna ca atunci cand imi voi compelta colectia gata cu trenurile... da de unde :lol:. Oricum, mereu vor fi cei care ii intereseaza o pasiune si cei pe care ii doare in 14. O zi buna! :dance:
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Anterior

ÃŽnapoi la DISCUTII GENERALE DESPRE TRENURI / GENERAL DISCUSSIONS ABOUT TRAINS

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki