Cap de linie CFR
MESAJ STERS DIN CAUZA INCALCARII FLAGRANTE A DREPTURILOR DE AUTOR!!!
P.S.: Cornel, nu a fost frumos ceea ca ai facut tu...
P.S.: Cornel, nu a fost frumos ceea ca ai facut tu...
Forumurile pasionatilor de trenuri si transporturi din Romania!
http://www.railnet.ro/
Am si eu asemanator ca al tau un cap de linie achizitionat de la trennet 


baron scrie:Fara cuvinte se vede ca esti un maiestru pentru asa ceva multe felicitariAm si eu asemanator ca al tau un cap de linie achizitionat de la trennet
baron scrie:Nu am modificat nimic exact asa este cum am primito. Pacat ca nu mai sunt la vinzare asa ceva .Asa este chiar o minunatie foarte realistic
. Multe felicitari autorilor care au facuto.