Subiect destinat vagoanelor de clasa a 2a.
de Vladyz pe 28 Mai 2010, 21:14
Vagoane ce stau in gara Oradea de ceva vreme Buna!
DSCF0037.jpg
-
Vladyz
- Mesaje: 1461
- Membru din: 27 Dec 2009, 02:01
de Trifu22 pe 29 Mai 2010, 12:06
le vor moderniza? sau le dau la fier vechi
-

Trifu22
- Mesaje: 2746
- Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
- Localitate: Buftea, M300 km 14+600
- Avertismente: 14
-
de Vladyz pe 29 Mai 2010, 13:55
Nu stiu! Stau acolo de ceva vreme buna!
-
Vladyz
- Mesaje: 1461
- Membru din: 27 Dec 2009, 02:01
ÃŽnapoi la Vagoane de clasa a 2a (B)
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki