Pagina 1 din 1

Vagoane Putrede!

MesajScris: 28 Mai 2010, 21:14
de Vladyz
Vagoane ce stau in gara Oradea de ceva vreme Buna!
DSCF0037.jpg

Re: Vagoane Putrede!

MesajScris: 29 Mai 2010, 12:06
de Trifu22
le vor moderniza? sau le dau la fier vechi

Re: Vagoane Putrede!

MesajScris: 29 Mai 2010, 13:55
de Vladyz
Nu stiu! Stau acolo de ceva vreme buna!