Pagina 1 din 1

Aripi Romanesti va asteapta la BIAS 2012

MesajScris: 19 Iul 2012, 12:03
de aripiromanesti
Pe parcursul zilelor de 21 și 22 iulie, Asociația ”Aripi Românești” participă la Bucharest International Air Show 2012. Prima expoziție de aviație generală din România – General Aviation Exhibition din cadrul BIAS 2012 este găzuită de Aeroportul București Băneasa, unde Asociația ”Aripi Românești” va fi prezentă cu numeroase materiale de aviație, în hangarul 2 de la Romaero,la standul cu numărul 19.

Asociația ”Aripi Românești‘‘ este o organizație neguvernamentală și nepartizană a cărei misiune este promovarea zborului în toate formele sale.
Vă așteptăm cu drag!

Pentru informații suplimentare, contactați: pr@aripiromanesti.ro

Re: Aripi Romanesti va asteapta la BIAS 2012

MesajScris: 19 Iul 2012, 17:34
de Trifu22
I'm there dude!

Re: Aripi Romanesti va asteapta la BIAS 2012

MesajScris: 19 Iul 2012, 21:54
de Daniel
Sper sa pot veni si eu (daca nu se termina prea devreme deoarece in week-end lucrez). :)

Re: Aripi Romanesti va asteapta la BIAS 2012

MesajScris: 23 Iul 2012, 12:24
de Daniel
Ei bine, spectacolul s-a incheiat, imi pare rau ca nu am putut veni, insa pentru toti cei ca mine exista un profil de Facebook al evenimentului unde puteti vedea imagini de la eveniment: BIAS pe Facebook! :dance:

Re: Aripi Romanesti va asteapta la BIAS 2012

MesajScris: 24 Iul 2012, 21:34
de Trifu22

Scuzati de intarziere dar nu prea am avut timp