Este un simulator de aviatie/razboi.. Iata un gameplay facut de mine:
Re: Splinter Cell H.A.W.X
Scris: 23 Mai 2010, 19:36
de Vladyz
Sincer filmul si jocul sunt frumoase. Dar melodia nu se prea potriveste caci e Rock N' Roll Train - AC/DC. Ar fi fost buna melodia Thunderstruck. Dar oricum e frumoasa si asta