Pagina 1 din 1

Ce simulator preferati?

MesajScris: 26 Noi 2010, 20:41
de Daniel
Salutari! As vrea sa stiu si eu dintre membrii Railnet.ro cine si ce simulator prefera. Este o curiozitate personala si o ocazie de a ne cunaoste mai bine intre noi, preferintele pentru jocurile cu trenuri. De aceea am sa va rog frumos sa votati in urmatorul sondaj si sa scrieti si de ce preferati unul sau altul dintre simulatoare. ;)

P.S. De ce este importanta opinia voastra? Pentru ca sa stabilim cam cati dintre userii forumului nostru prefera unul sau altul dintre simulatoare si astfel sa luam niste decizii in domeniu, care sper eu sa va bucure! :dance:

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 26 Noi 2010, 20:49
de Daniel
Eu unul prefer Trainz pentru ca este primul simulator adevarat cu care am luat cunostinta in urma cu vreo 6 ani. Pina atunci jucam tot felul de prostioare de jocuri cu trenuri gen RTC (Railroad Tycoon), Railroad Empire, si altele :lol:

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 27 Noi 2010, 06:42
de danny96
Eu prefer MSTS-ul deorece in primul rand mi se pare cel mai real,nu in grafica, ci in toate functiile unei locomotive..Ex:compresor ventilatie instalatie de indusi,etc..si semnalizarea feroviara....iar in al 2-lea rand MSTS-ul ma ajutat sa devin pasionat feroviar, fiind primul simulator pe care l-am jucat si de unde am invatat cateceva despre trenuri.....

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 27 Noi 2010, 21:45
de Alina
Am votat ambele deoarece fiecare imi place in felul lui,desi trainzul nu am reusit sa il joc cu material rulant romanesc

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 28 Noi 2010, 01:05
de Daniel
Este interesant sa vad ca unii dintre voi le prefera pe amandoua. Indiferent care din variantele de raspuns le bifati, pentru noi sunt foarte importante toate! :dance:

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 28 Noi 2010, 01:33
de baron
La fel am votat pentru amindoua ca sunt superbe :dance:

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 28 Noi 2010, 23:14
de kdlehel
prefer Farming simulator 2011 in multiplayer.

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 28 Noi 2010, 23:24
de Daniel
Lehel, era vorba doar de simulatorele de trenuri.

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 29 Noi 2010, 20:36
de NF1-800
Microsoft Train Simulator!
Chiar daca e mai slab la capitolul grafica...in schimb isi merita denumirea de "SIMULATOR".

Re: Ce simulator preferati?

MesajScris: 30 Noi 2010, 20:15
de Trifu22
Astia de la micromoale ar cam trebui sa se lase.