Poze repaint

Poze repaint

Mesajde Cosmin pe 27 Iul 2011, 13:52

Daca are careva poze bune pentru repaint cu orice locomotiva/vagon l-as ruga sa posteze in topicul asta.

Multumesc!
Avatar utilizator
Cosmin


Mesaje: 108
Membru din: 14 Mai 2011, 16:05

Re: Poze repaint

Mesajde Daniel pe 27 Iul 2011, 14:08

Cosmine:

1. Am mutat topicul tau aici pentur ca nu are ce cauta la "Fotografie feroviara" deoarece pozele pentru repaint nu sunt fotografii d.p.d.v. artistic.
2. Orice poza este proprietatea cuiva. Daca exista persoane interesate sa ti le ofere, cel mai bine este sa te contacteze pe privat - pe forum nu pot fi puse "la liber" astfel de poze din varii motive (in prinicpal respectarea dreptului de autor) si apoi limita impusa per fisier foto ca dimensiune.

Sper ca am lamurit acest aspect, si-ti urez succes in cariera ta de repainter! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Poze repaint

Mesajde Cosmin pe 06 Aug 2011, 00:38

V-as ruga,cei care vedeti masina 41-0148-1,sa faceti 4-5 poze,una din fata locomotivei,si 3-4 din lateralul locomotivei,pozele sa fie facute perpendicular si nu la o distanta foarte mare,sa nu fie umbre si nici ploioasa ziua,este locomotiva mea preferata si as vrea sa o vad si in msts.

Multumesc mult!
Pozele mi le puteti trimite prin PM(asta daca face cineva poze...)
Avatar utilizator
Cosmin


Mesaje: 108
Membru din: 14 Mai 2011, 16:05


ÃŽnapoi la ALTE SIMULATOARE / OTHER SIMULATORS

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki