



Moshul asta nu poate sa fie decat Mihail care a disparut de ceva vreme si reapare ca de nicaieri din cand in cand sa se roage de unii sa nu ma scrie pe Railnet ca le moare forumu' - probabil a emigrat in Laponia, doar ca acolo e Burzum care incendiaza biserici si molesteaza crestinii la slujbe (nasol...). 






Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group