PhenomenOn strikes again!!!

Discutii pe orice alta tema.

PhenomenOn strikes again!!!

Mesajde Daniel pe 25 Apr 2012, 21:12

Ei bine, dupa cum va amintiti, in urma cu ceva vreme, Railnet.ro si trupa PhenomenOn din Bucuresti au pus bazele unei colaborari destul de frumoase. Dupa succesul rasunator al albumului de debut si scoaterea pe piata a super hit-ului "Victims of changes" in urma cu aproape doi ani, a sosit momentul ca trupa sa iasa pe piata cu un nou single intitulat "United". De asemenea trupetii ne-au pregatit si un videoclip despre care am auzit multe lucruri bune - se pare ca pana la lansarea oficiala a acestuia, clipul este tinut in mare taina! Insa, ne-au oferit un trailer al acestui videoclip:



"United arata maturitatea pe care am dobandit-o in Victims of changes insa intr-o maniera mult mai optimista, cu un mesaj mai usor insa cu o greutate mai mare. M-am gandit ca era momentul sa devenim mai personali in mesajul nostru. Piesa "United" pentru noi inseamna: prietenie, unitate si devotament." a declarat pentru Railnet.ro leader-ul trupei, Andrei Balasa.

Din punctul meu de vedere, "United" ar trebui sa fie si un model de unitate in orice prietenie, mai ales printre pasionatii de trenuri care impartasesc acelasi fel de a fi si aceleasi valori. ;)

Lansarea oficiala a videoclipului si albumului single este programata la Bucuresti, in clubul Fabrica pe data de 9 mai 2012 orele 19:00. Va asteptam pe toti acolo si nu ne ramane decat sa le urez succes baietilor de la PhenomenOn care implinsesc 5 ani de activitate!

Componenta actuala a trupei:

Catalin = voce
Andrei = chitara solo
Asy = chitara armonica
Robert = bass
Alex = tobe.

Phenomenon.jpg
© PhenomenOn.ro


Asadar va asteptam la concert si la distractie pe 9 mai in Fabrica!!!! :music-deathmetal: :music-guitarred: :music-rockon: :music-rockout: :music-headbanger: :happy-partydance: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingbuddies: :obscene-drinkingdrunk: :orcs-cheers:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: PhenomenOn strikes again!!!

Mesajde Daniel pe 26 Apr 2012, 21:27

Sa ne amintim de colaborarea cu PhenomenON si de teaser-ul super haios cu excursia de la Sinaia din 2010 - plus Imnul Railnet ales atunci "Baga Riffu" - la un concert de-al lor unde am fost cu Trifu s-a mai cantat la refren si "Baga Triffu" :lol:



Asadar va asteptam la concert si la distractie pe 9 mai in Fabrica!!!! :music-deathmetal: :music-guitarred: :music-rockon: :music-rockout: :music-headbanger: :happy-partydance: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingbuddies: :obscene-drinkingdrunk: :orcs-cheers:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: PhenomenOn strikes again!!!

Mesajde Trifu22 pe 26 Apr 2012, 23:23

Clar merg!
Pentru cine nu stie, Fabrica este pe traseul liniei de tramvai 7, aproape de intrarea principala in Parcul Carol, venind dinspre Patriarhie.
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: PhenomenOn strikes again!!!

Mesajde Daniel pe 02 Mai 2012, 21:05

Va asteptam pe toti la o repriza de distractie pe cinste! ;)
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la DISCUTII DIVERSE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki