Salut!

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Salut!

Mesajde Sulzer Ioan pe 19 Noi 2010, 22:43

Buna. Numele meu este Ioan dupa cum se vede si in user name. Sunt din Oradea si am 34 de ani. Ma pasioneaza trenurile de ceva timp in special sulzerele dar in mod special fotografia de orice tip.Salutare tuturor.
Avatar utilizator
Sulzer Ioan


Mesaje: 17
Membru din: 18 Noi 2010, 19:32
Localitate: Oradea/Baia Mare

Re: Salut!

Mesajde EA1clony106 pe 19 Noi 2010, 23:33

salut . bine ai venit printre noi ..bafta si succes in continuare , sper sa te simti bn aici pe railnet
Imagine
Aleargă în vănt mănâncă şine
Şi electroni zvâcnesc în vene
Dar pulsul monstrului titanic,
E anonimul, un mecanic.
Avatar utilizator
EA1clony106


Mesaje: 605
Membru din: 04 Feb 2010, 22:31
Localitate: Timisoara

Re: Salut!

Mesajde Cornel Grigore pe 20 Noi 2010, 01:27

TIN SA TE ANUNT CA RAILNET ESTE SINGURUL FORUM FEROVIAR FARA CENZURA :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :whistle:
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Salut!

Mesajde Daniel pe 20 Noi 2010, 01:54

Salut! BIne ai venit!
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Salut!

Mesajde danny96 pe 20 Noi 2010, 07:08

Bun Venit ! Sper sa te simti ca acasa aici....
Avatar utilizator
danny96


Mesaje: 957
Membru din: 03 Mar 2010, 21:57
Localitate: Comanesti

Re: Salut!

Mesajde ANDU2100CP pe 20 Noi 2010, 07:28

Salut si bine ai venit printre noi iar pasiunea ta e superba , sulerul fiind cea mai reusita si fiabila locomotiva contruita vrodata in romania , Felicitari ! :P
Avatar utilizator
ANDU2100CP


Mesaje: 3528
Membru din: 06 Feb 2010, 20:27
Avertismente: 5

Re: Salut!

Mesajde Sulzer Ioan pe 20 Noi 2010, 09:12

Multumesc tuturor pentru urari :)
Avatar utilizator
Sulzer Ioan


Mesaje: 17
Membru din: 18 Noi 2010, 19:32
Localitate: Oradea/Baia Mare

Re: Salut!

Mesajde sulzerul 0733 pe 20 Noi 2010, 19:27

Salut. Bine ai venit printre noi, iubitorii de trenuri, in general si de sulzere cu fluier, in special. Si eu ma numar in a doua categorie, iubesc enorm aceste superbe masini si acel minunat sunet, fluierul acestor masini, din pacate, pe cale de disparitie in zilele noastre. Faptul ca esti iubitor al acestor masini nu ma face decat sa ma bucur sa aflu ca suntem mai multi iubitori de fluier. Inca o data iti urez bine ai venit printre noi :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Recunosc public ca ma droghez. Trenul este drogul meu, pt el traiesc, prin el traiesc :D
www.facebook.com/sulzerul0733
Avatar utilizator
sulzerul 0733


Mesaje: 586
Membru din: 02 Feb 2010, 12:42
Localitate: P.O. Frunzanesti, linia 801
Avertismente: 3


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki