Salut!
Buna. Numele meu este Ioan dupa cum se vede si in user name. Sunt din Oradea si am 34 de ani. Ma pasioneaza trenurile de ceva timp in special sulzerele dar in mod special fotografia de orice tip.Salutare tuturor.
Forumurile pasionatilor de trenuri si transporturi din Romania!
http://www.railnet.ro/

