Pagina 1 din 1

Salut

MesajScris: 03 Iun 2011, 23:04
de Oana Valentina
Ca sa nu mai existe neintelegeri,pt ca am auzit ca s-au creat cateva,o sa ma prezint: ma numesc Popescu Oana-Valentina,am 23 de ani,sunt din Craiova,dar locuiesc in Bucuresti unde studiez medicina veterinara.
:D :lol:

Re: Salut

MesajScris: 03 Iun 2011, 23:05
de zofei.2006
Cu ce ocazie pe acest forum ?

Re: Salut

MesajScris: 03 Iun 2011, 23:09
de Oana Valentina
cu ocazia unei poze haioase ale tale...ca stii prea bine ca m-ai provocat cu ea :lol:
eee si de ce nu mai vad si mai aflu chestii interesante legate de partea feroviara...e bine sa-ti largesti orizonturile :D

Re: Salut

MesajScris: 03 Iun 2011, 23:11
de Daniel
Bine ai venit printre noi Oana! :) Sper sa-ti placa gasca noastra nebuna nebuna nebuna, si sa te simti bine printre atatea trenuri. ;) :dance:

Re: Salut

MesajScris: 03 Iun 2011, 23:19
de Andrei Irimescu
Bine ai venit!Daca mai ai probleme cu Zofei te rog sa le rezolvi la ,,Loc de dat cu capul``.Nu iti zic asta cu suparare :lol: Sper sa te simti bine aici ;)

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 00:36
de Chev Celios
Daca ai probleme cu Zofei vorbesti cu mine :lol: :lol: :lol:

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 09:35
de LDH450HP
Bine ai venit!:)

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 11:24
de Oana Valentina
AndreiCFRBucuresti scrie:Bine ai venit!Daca mai ai probleme cu Zofei te rog sa le rezolvi la ,,Loc de dat cu capul``.Nu iti zic asta cu suparare :lol: Sper sa te simti bine aici ;)

Zofei e baiat valabil...ma descurc eu cu el...am invatat cu ce il pot dispera :lol: :lol: :lol:

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 11:24
de Oana Valentina
Chev Celios scrie:Daca ai probleme cu Zofei vorbesti cu mine :lol: :lol: :lol:

:D multumesc pt ajutor

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 11:25
de Oana Valentina
LDH450HP scrie:Bine ai venit!:)

Bine v-am gasit 8-)

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 13:46
de kdlehel
Bine ai venit. Interesant si chiar ma mir ca cateva fete sunt interesate de cale ferata e ceva Rar.

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 15:31
de Vladyz
Bine ai venit. Lehel ai dreptate, foarte putine fete apreciaza trenurile :).

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 16:24
de zofei.2006
Microbu la luat de la mine :lol: :lol: :lol: .

Re: Salut

MesajScris: 04 Iun 2011, 17:14
de Chev Celios
Pai daca nu mai faci si tu o baie esti plin de microbi din astia.Si eu tot de la tine am prins microbu cu calea ferata. :lol: :lol:

Re: Salut

MesajScris: 05 Iun 2011, 01:06
de Trifu22
Bine ai venit printre noi, obsedatii de trenuri.
Sper ca sederea ta aici sa fie una placuta si sa te poti implica in activitatile Railnet.ro atat editoriale cat si cele de pe teren.
Pe curand!

Re: Salut

MesajScris: 05 Iun 2011, 01:12
de Cornel Grigore
Bine ati venit !!!!!!!!!

Re: Salut

MesajScris: 05 Iun 2011, 07:50
de Oana Valentina
Vladyz scrie:Bine ai venit. Lehel ai dreptate, foarte putine fete apreciaza trenurile :).

eu cica sunt fata lui tata(inginer) asa ca am inclinatii catre chestii tehnice :lol: :D si cum ziceam si mai sus e bine sa aflii chestii noi 8-)

Re: Salut

MesajScris: 05 Iun 2011, 07:51
de Oana Valentina
Trifu22 scrie:Bine ai venit printre noi, obsedatii de trenuri.
Sper ca sederea ta aici sa fie una placuta si sa te poti implica in activitatile Railnet.ro atat editoriale cat si cele de pe teren.
Pe curand!

Bine te-am gasit...ce-ti mai face piciorul? :D

Re: Salut

MesajScris: 05 Iun 2011, 07:52
de Oana Valentina
Chev Celios scrie:Pai daca nu mai faci si tu o baie esti plin de microbi din astia.Si eu tot de la tine am prins microbu cu calea ferata. :lol: :lol:

Pai daca se spala care mai e farmecul? :lol: :lol: :lol:

Re: Salut

MesajScris: 07 Iun 2011, 09:37
de Trifu22
piciorul are loc plan in bandaj :))

Re: Salut

MesajScris: 08 Iun 2011, 16:00
de Oana Valentina
Trifu22 scrie:piciorul are loc plan in bandaj :))

bun asa :lol: :D