Pagina 1 din 1

Bine v-am gasit

MesajScris: 01 Apr 2013, 09:23
de apaminerala
Bine v-am gasit.
Cind eram mic ma jucam cu trenuletele cu tata:)
Acum le-am regasit, o parte sunt de vinzare, o parte le voi pastra sa ma joc in continuare.

Re: Bine v-am gasit

MesajScris: 01 Apr 2013, 10:32
de Daniel
Bine ai venit! Sper sa te simti bine cu noi pe acest forum. ;)