Salut

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Salut

Mesajde robotzelu pe 21 Iun 2014, 11:33

Salutare,

Numele meu este Sorin si sunt student in anul IV la Facultatea de Transporturi din cadrul Politehnicii Bucuresti. Forumul l-am gasit la o cautare intamplatoare pe net si placandu-mi ceea ce vad am zis sa ma si inscriu. :D

Rugamintea mea la voi este sa imi trimiteti si mie daca aveti o prezentare generala a statiei CF Bucuresti Sud (amplasare,rol, numar de linii...). Am apelat la voi deoarece pe la facultate nu te prea baga nimeni in seama, iar acolo la statie nu prea au asa multe documente care sa ma ajute sa imi finalizez proiectul de licenta :(

Va multumesc anticipat!
robotzelu


Mesaje: 1
Membru din: 18 Iun 2014, 11:49

Re: Salut

Mesajde Daniel pe 21 Iun 2014, 12:35

Bine ai venit! Ma bucur ca apreciezi forumul acesta. Tocmai din cauza lipsei de informatii din domeniu l-am si creat si cam tot ce descoperim publicam, pentru a-i ajuta si pe altii. Din pacate singurele date gasite si prelucrate de noi in legatura cu statia Bucuresti Sud sunt cele prezentate in cadrul "Garilor inghetate". Despre cele doua statii Bucuresti Sud Grupa de marfuri si Bucuresti Sud gr. de calatori (fosta Catelu) gasesti aici cate ceva; http://www.railnet.ro/viewtopic.php?f=41&t=2053&start=20. Daca mai ai nevoie de alte informatii voi cauta prin notitele mele si voi incerca sa completez ceea ce poate nu am publicat, daca mai este ceva ramas pe langa. Inca o data, bine ai venit! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki