Noroc TUTUROR!
Ma numesc Lipan Daniel Andrei, desi sunt logat pe mai multe forumuri folosesc mai mault nr: 96, 1035 etc. si numele Andrei. Sunt membru pe: RAILNET (care e boss-ul tutorur siteuriloe), TRAMCLUB, FORUM TOMBEROANE, si cam atat. Am implinit din mai 2014: 15 ani, frumosi si norocosi. 