Salutare!

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Salutare!

Mesajde xCalinx pe 18 Iul 2014, 16:21

Salutare tuturor, ma numesc Calin si sunt din Piatra Neamt. Pe langa trenuri, imi mai plac si calculatoarele si autobuzele. Am descoperit acest forum de cateva luni si am decis sa ma inregistrez si eu. Am mai fost acum ceva vreme pe unul dar era ciudat si m-am lasat.
Nu voi fi asa activ deoarece nu prea am timp sa trec pe la gara si nici nu e asa mare activitate feroviara aici, fiind linie secundara.
:dance:
Avatar utilizator
xCalinx


Mesaje: 112
Membru din: 17 Iul 2014, 20:57
Localitate: Piatra Neamt

Re: Salutare!

Mesajde Trifu22 pe 18 Iul 2014, 16:50

Salut, bine ai venit!
Aici pe forum nu numai ca punem fotografii dar putem sa ne scriem parerile in mod liber despre ce vrem noi in materie de trenuri.
Chiar daca locuiesti in Piatra Neamt (am si eu niste rude mai la nord) poti scrie mute in materie de trenuri, soe exemplu, fiind un oras frumos, suntem interesati cum arata gara in utima vreme.
Deasemeni, poti participa si la Concursul FOTO (click aici)
Daca ai intrebari, nu ezita sa le pui!
Cu respect, Trifu22
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Salutare!

Mesajde xCalinx pe 18 Iul 2014, 17:07

Trifu22 scrie:Salut, bine ai venit!
Aici pe forum nu numai ca punem fotografii dar putem sa ne scriem parerile in mod liber despre ce vrem noi in materie de trenuri.
Chiar daca locuiesti in Piatra Neamt (am si eu niste rude mai la nord) poti scrie mute in materie de trenuri, soe exemplu, fiind un oras frumos, suntem interesati cum arata gara in utima vreme.
Deasemeni, poti participa si la Concursul FOTO (click aici)
Daca ai intrebari, nu ezita sa le pui!
Cu respect, Trifu22

Iti multumesc, Trifu :)
Avatar utilizator
xCalinx


Mesaje: 112
Membru din: 17 Iul 2014, 20:57
Localitate: Piatra Neamt

Re: Salutare!

Mesajde Daniel pe 18 Iul 2014, 17:11

Iti urez si eu bun venit pe la noi si sper sa te simti bine aici. In ultimii ani am facut eforturi (si inca mai facem) de a convinge membrii forumului sa se respecte unii pe ceilalti pentru ca toata lumea sa se simta cat mai bine. Welcome! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Salutare!

Mesajde xCalinx pe 18 Iul 2014, 18:00

Daniel scrie:Iti urez si eu bun venit pe la noi si sper sa te simti bine aici. In ultimii ani am facut eforturi (si inca mai facem) de a convinge membrii forumului sa se respecte unii pe ceilalti pentru ca toata lumea sa se simta cat mai bine. Welcome! :dance:

Iti multumesc :D
Avatar utilizator
xCalinx


Mesaje: 112
Membru din: 17 Iul 2014, 20:57
Localitate: Piatra Neamt


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki