Bun găsit tuturor!

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Bun găsit tuturor!

Mesajde hd_rail_76 pe 04 Feb 2016, 11:40

Salut întregul colectiv care se ocupă de bunul mers al acestui forum dar şi pe toţi membrii lui! :!: Foarte pe scurt... Mă numesc George, sunt din Hunedoara, merg spre 40 de ani! Încă de mic sunt pasionat de tot ce ţine de infrastructura feroviară românească (prea puţin de cea externă!), pasionat şi de fotografia feroviară în special (un hobby mai nou de al meu!), ambientală în general! Sper să îmi întreţin cele două pasiuni postând aici fotografii cât mai reuşite dar şi cât mai diverse!... Felicitări pentru ce aţi realizat până acum şi spor în toate cele bune!... :!:
Avatar utilizator
hd_rail_76


Mesaje: 40
Membru din: 03 Feb 2016, 12:50

Re: Bun găsit tuturor!

Mesajde Daniel pe 04 Feb 2016, 22:35

Bine ai venit la noi pe forum, George. Si eu sunt de aceeasi varsta cu tine si nu pot decat sa ma bucur cand cineva din aceeasi generatie cu mine, se alatura acestui forum. :dance: Sper sa te simti bine pe Railnet si sa te integrezi perfect in spiritul nostru, acela de a scrie tot ce-ti doresti legat de trenuri, fara a ti se impune sa tratezi dooar anumite subiecte sau sa ai anumite opinii, deoarece un forum este mai interesant cu cat sunt mai multe opinii si idei diferite. Cu acest prilej, reamintesc tuturor pasionatilor (exceptie Mitica si Zofei), ca pentru mine nu conteaza ce neintelegeri au existat in trecut, le lasam in urma si va astept cu placere pentru a arata fiecare dintre voi ce are mai bun pentru aceasta pasiune. Eu propun sa incepem aici pe Railnet o intilnire intre toti pasionatii si sa invatam sa ne respectam unii pe altii, deoarece nu suntem prea multi in comparatie cu microbistii, pasionatii de avioane sau navomodelism. Hai sa ne adunam cu totii si sa ne simtim in largul nostru, sa facem schimb de idei si toata lumea sa se simta bine, fara discriminari si bisericute. :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki