Salutare

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Salutare

Mesajde atomicutzu pe 08 Ian 2017, 10:28

Salutare ,
Sunt Catalin , am absolvit scoala de impiegati de miscare in cadrul CENAFER Bucuresti , n-am gasit post , am activat timp de 1 an ca sef de tren in cadrul SERVTRANS , apoi 4 ani Dispecer M + T la dispeceratul aceleiasi companii.
Din 2014 sunt Dispecer CPDT(comanda personalului de tren) in cadrul GFR.
atomicutzu
Feroviar


Mesaje: 4
Membru din: 29 Dec 2016, 05:19
Localitate: Pantelimon

Re: Salutare

Mesajde Daniel pe 08 Ian 2017, 10:35

Bine ai venit! Inteleg ca e greu sa faci o scoala de IDM cu o programa si asa suprasaturata, si mai apoi sa ajungi sa faci alte chestii. Cam asa stau uneori lucrurile in Romania. Pacat... Daca doresti, si putem avea o discutie in privat, vei fi trecut in categoria feroviarilor si mi-ar placea sa devii mai activ pe forum, pentru ca subiecte de interes si pentru tine sunt in mod sigur. ;)

In alta ordine de idei profit de ocazie pentru a anunta ca momentan sunt ceva probleme cu radioreceptia pe Brasov, dar in scurt timp se vor remedia.
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Salutare

Mesajde Trifu22 pe 08 Ian 2017, 20:30

Bine ai venit pe la noi!
Ai intrat la fix, incercam sa cladim o comunitate a pasionatilor, care sa invete de la meseriasi, Pasionatii sunt iaca a venit si meseriasu'
In ceea ce priveste radioreceptorul functioneaza si pe Brasov. Din pacate in momentul respeciv nu eram disponibil sa intervin pe serverul de pe Raspberry Pi 3 (Folosim Raspbian, o versiune a Linux Debian)
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki