Sondaj CFR Calatori

Stiri, noutati, evenimente!

Sondaj CFR Calatori

Mesajde Trifu22 pe 09 Iul 2014, 16:45

Pe site-ul CFR Calatori veti gasi un sondaj (dreapta jos) cu intrebarea "Cand calatoriti cu trenul, ce anume transportati?"
Ma bucur asa vad ca in top este bicicleta! Hai cu generatia verde!
Votati, caci conteaza!
Mentionez ca tariful pentru bicicleta este doar de cinci lei pe orice distanta cu sau fara vagon special dotat pentru transportul acestora!
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Daniel pe 09 Iul 2014, 17:02

Cine doreste sa voteze are aici link-ul direct: http://www.cfrcalatori.ro/. :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Andrei98 pe 09 Iul 2014, 18:41

Mi se pare o idee buna acest sondaj si ma bucur ca bicicleta este prima deoarece si eu am aleso
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Daniel pe 10 Iul 2014, 12:15

Trifule, ia de aici, unul din categoria ce face omu' face si magaru'. Dupa ce ai dat tu anuntul hopa si el - dovada ca citeste Railnet.ro de dimineata pana seara. Insa asta nu ma deranjeaza. Observ ca te-a atacat in mod direct: [...]am vazut foarte multi pasionati si asa-zisi pasionati care au biciclete iar uni merg la pozat de trenuri cu acest mijloc de transport ecologic". Las de-o parte faptul ca e agramat si scrie "unii" cu un singur "i" sau ca nu stie sa puna punct la finalul unei fraze si sa scrie cu litera mare la inceputul urmatoareia... :mrgreen:

Ca magaru.jpg
Sursa: forumtomberoane.com


Daca ma gandesc, prin afirmatia asta jigneste cam pe toti pasionatii pentru ca majoritatea mergem cu bicicleta la pozat de trenuri. Astept un drept la replica civilizat si din partea ta.
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Andrei98 pe 10 Iul 2014, 12:24

Asa poate ma atacat si pe mine,ca si eu umblu cu bicicleta pe la gara,da ce sa-i ceri lu' "Kataclysm".
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Daniel pe 10 Iul 2014, 17:58

Ultimul meu comentariu pe tema asta, pentru ca nu am timp sa ma ocup de asemenea personaje: ce mama naibii cauti intr-o functie de moderator fara sa scrii corect??? Ce exemplu dai tu celorlalti? Asta e inca o dovada ca acel chat online, este o mistocareala totala. Numai "forum" nu poate fi numit. De la jdemii de conturi false pana la moderatori analfabeti si discutii inutile despre "cum sa facem noi mersul de tren" sau "linia directa e linia prin care trece curentul" pana la rubrici infantile de genul "Recunoasteti gara?" sau "Gari care incep cu litera X" si multe alte chestii la nivel de gradinita. Gata, ca si asa le-am facut trafic doar pentru un amarat de print. :lol:

P.S. Nu uitati sa alegeti bicicleta! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Andrei98 pe 10 Iul 2014, 19:22

Nu ma,era "Linia curenta este linia prin care trece curentul"
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Sondaj CFR Calatori

Mesajde Drakkar electric pe 11 Iul 2014, 20:23

Am votat bicicleta ca sa-i ajut pe cei ce vor sa le urce in tren. Bicicleta si trenul sunt doua mijloace de transport ecologice si ele trebuie incurajate. As fi votat si bagajele voluminoase pentru ca in ultimii ani suporturile de bagaje au devenit din ce in ce mai mici si nu mai ai unde urca un geamantan mai ales in vagoanele etajate modernizate.
Avatar utilizator
Drakkar electric


Mesaje: 426
Membru din: 19 Feb 2014, 01:29
Localitate: Bucuresti


ÃŽnapoi la NEWS FLASH / ANUNTURI DIN DOMENIUL FEROVIAR

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki