
AndreiCFRBucuresti scrie:Bine ai venit!Daca mai ai probleme cu Zofei te rog sa le rezolvi la ,,Loc de dat cu capul``.Nu iti zic asta cu suparareSper sa te simti bine aici
Chev Celios scrie:Daca ai probleme cu Zofei vorbesti cu mine![]()
![]()
LDH450HP scrie:Bine ai venit!:)
Vladyz scrie:Bine ai venit. Lehel ai dreptate, foarte putine fete apreciaza trenurile.
Trifu22 scrie:Bine ai venit printre noi, obsedatii de trenuri.
Sper ca sederea ta aici sa fie una placuta si sa te poti implica in activitatile Railnet.ro atat editoriale cat si cele de pe teren.
Pe curand!
Chev Celios scrie:Pai daca nu mai faci si tu o baie esti plin de microbi din astia.Si eu tot de la tine am prins microbu cu calea ferata.![]()
Trifu22 scrie:piciorul are loc plan in bandaj)
ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group