Salut

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Salut

Mesajde Oana Valentina pe 03 Iun 2011, 23:04

Ca sa nu mai existe neintelegeri,pt ca am auzit ca s-au creat cateva,o sa ma prezint: ma numesc Popescu Oana-Valentina,am 23 de ani,sunt din Craiova,dar locuiesc in Bucuresti unde studiez medicina veterinara.
:D :lol:
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde zofei.2006 pe 03 Iun 2011, 23:05

Cu ce ocazie pe acest forum ?
English/French on PM!

Imagine Imagine
Equinoxe

Trance does not lead to drugs. It is the drug.
It's a way of sharing your deepest emotions with others.
Avatar utilizator
zofei.2006


Mesaje: 2581
Membru din: 15 Iul 2010, 21:33
Localitate: Mogosoaia, Linia CF 700, km 11+400
Avertismente: 16

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 03 Iun 2011, 23:09

cu ocazia unei poze haioase ale tale...ca stii prea bine ca m-ai provocat cu ea :lol:
eee si de ce nu mai vad si mai aflu chestii interesante legate de partea feroviara...e bine sa-ti largesti orizonturile :D
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Daniel pe 03 Iun 2011, 23:11

Bine ai venit printre noi Oana! :) Sper sa-ti placa gasca noastra nebuna nebuna nebuna, si sa te simti bine printre atatea trenuri. ;) :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Andrei Irimescu pe 03 Iun 2011, 23:19

Bine ai venit!Daca mai ai probleme cu Zofei te rog sa le rezolvi la ,,Loc de dat cu capul``.Nu iti zic asta cu suparare :lol: Sper sa te simti bine aici ;)
Andrei Irimescu


Mesaje: 1467
Membru din: 06 Ian 2011, 22:37

Re: Salut

Mesajde Chev Celios pe 04 Iun 2011, 00:36

Daca ai probleme cu Zofei vorbesti cu mine :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Chev Celios


Mesaje: 434
Membru din: 15 Iul 2010, 22:30

Re: Salut

Mesajde LDH450HP pe 04 Iun 2011, 09:35

Bine ai venit!:)
"Să zicem: poate Dumnezeu există, poate nu există... Să cântărim câştigul sau paguba pe care le-am avea dacă spunem că Dumnezeu există. Sunt două posibilităţi: dacă câştigi, câştigi totul, dacă pierzi, nu pierzi nimic. Deci nu mai şovăi, pariază că El există!"
Blog: http://exitwebphoto.blogspot.ro/
Avatar utilizator
LDH450HP


Mesaje: 185
Membru din: 20 Ian 2011, 14:55
Localitate: Bucuresti

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 04 Iun 2011, 11:24

AndreiCFRBucuresti scrie:Bine ai venit!Daca mai ai probleme cu Zofei te rog sa le rezolvi la ,,Loc de dat cu capul``.Nu iti zic asta cu suparare :lol: Sper sa te simti bine aici ;)

Zofei e baiat valabil...ma descurc eu cu el...am invatat cu ce il pot dispera :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 04 Iun 2011, 11:24

Chev Celios scrie:Daca ai probleme cu Zofei vorbesti cu mine :lol: :lol: :lol:

:D multumesc pt ajutor
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 04 Iun 2011, 11:25

LDH450HP scrie:Bine ai venit!:)

Bine v-am gasit 8-)
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde kdlehel pe 04 Iun 2011, 13:46

Bine ai venit. Interesant si chiar ma mir ca cateva fete sunt interesate de cale ferata e ceva Rar.
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Salut

Mesajde Vladyz pe 04 Iun 2011, 15:31

Bine ai venit. Lehel ai dreptate, foarte putine fete apreciaza trenurile :).
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Salut

Mesajde zofei.2006 pe 04 Iun 2011, 16:24

Microbu la luat de la mine :lol: :lol: :lol: .
English/French on PM!

Imagine Imagine
Equinoxe

Trance does not lead to drugs. It is the drug.
It's a way of sharing your deepest emotions with others.
Avatar utilizator
zofei.2006


Mesaje: 2581
Membru din: 15 Iul 2010, 21:33
Localitate: Mogosoaia, Linia CF 700, km 11+400
Avertismente: 16

Re: Salut

Mesajde Chev Celios pe 04 Iun 2011, 17:14

Pai daca nu mai faci si tu o baie esti plin de microbi din astia.Si eu tot de la tine am prins microbu cu calea ferata. :lol: :lol:
Avatar utilizator
Chev Celios


Mesaje: 434
Membru din: 15 Iul 2010, 22:30

Re: Salut

Mesajde Trifu22 pe 05 Iun 2011, 01:06

Bine ai venit printre noi, obsedatii de trenuri.
Sper ca sederea ta aici sa fie una placuta si sa te poti implica in activitatile Railnet.ro atat editoriale cat si cele de pe teren.
Pe curand!
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
⚡⚡⚡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ ⚡⚡⚡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Salut

Mesajde Cornel Grigore pe 05 Iun 2011, 01:12

Bine ati venit !!!!!!!!!
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 05 Iun 2011, 07:50

Vladyz scrie:Bine ai venit. Lehel ai dreptate, foarte putine fete apreciaza trenurile :).

eu cica sunt fata lui tata(inginer) asa ca am inclinatii catre chestii tehnice :lol: :D si cum ziceam si mai sus e bine sa aflii chestii noi 8-)
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 05 Iun 2011, 07:51

Trifu22 scrie:Bine ai venit printre noi, obsedatii de trenuri.
Sper ca sederea ta aici sa fie una placuta si sa te poti implica in activitatile Railnet.ro atat editoriale cat si cele de pe teren.
Pe curand!

Bine te-am gasit...ce-ti mai face piciorul? :D
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 05 Iun 2011, 07:52

Chev Celios scrie:Pai daca nu mai faci si tu o baie esti plin de microbi din astia.Si eu tot de la tine am prins microbu cu calea ferata. :lol: :lol:

Pai daca se spala care mai e farmecul? :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1

Re: Salut

Mesajde Trifu22 pe 07 Iun 2011, 09:37

piciorul are loc plan in bandaj :))
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
⚡⚡⚡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ ⚡⚡⚡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Salut

Mesajde Oana Valentina pe 08 Iun 2011, 16:00

Trifu22 scrie:piciorul are loc plan in bandaj :))

bun asa :lol: :D
Avatar utilizator
Oana Valentina


Mesaje: 244
Membru din: 01 Iun 2011, 21:02
Localitate: Bucuresti/Craiova
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki