SA MAI SI RADEM

Discutii pe orice alta tema.

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Cornel Grigore pe 22 Iun 2012, 11:57

tren international :lol: :lol: :lol:
400359_274837485913188_100001608174635_777573_931464216_n.jpg
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde zofei.2006 pe 22 Iun 2012, 16:13

CORNEL96 scrie:tren international :lol: :lol: :lol:
400359_274837485913188_100001608174635_777573_931464216_n.jpg


:lol: :lol: :lol:
English/French on PM!

Imagine Imagine
Equinoxe

Trance does not lead to drugs. It is the drug.
It's a way of sharing your deepest emotions with others.
Avatar utilizator
zofei.2006


Mesaje: 2581
Membru din: 15 Iul 2010, 21:33
Localitate: Mogosoaia, Linia CF 700, km 11+400
Avertismente: 16

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Mitza09 pe 23 Iun 2012, 12:28



Oameni nesanatosi... :lol: :lol: :lol:
71742 Semnalizat la urma...
Multumesc Servici usor!...



CFR
Avatar utilizator
Mitza09


Mesaje: 1
Membru din: 22 Iun 2012, 13:38

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Andrei Irimescu pe 28 Iun 2012, 12:25

Image kl;.png
:lol: :lol: :lol:
Andrei Irimescu


Mesaje: 1467
Membru din: 06 Ian 2011, 22:37

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Razbunatorul pe 28 Iun 2012, 22:50

Cred ca se pregatea sa faca plaja :lol:

DSCF3940.JPG
Avatar utilizator
Razbunatorul


Mesaje: 167
Membru din: 31 Mai 2012, 23:35
Localitate: Bucuresti

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Daniel pe 28 Iun 2012, 23:19

Nu mi se pare prea amuzant un om al strazii batran si bolnav... Dar, se pare ca "a venit vacanta, cu trenul din... Rusia!"



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Razbunatorul pe 28 Iun 2012, 23:36

Intr-adevar nu este amuzant, dar eu am ramas uimita cand am vazut ca politistii in loc sa faca ceva acelui om, sa nu mai stea asa dezbracat in fata tuturor, ei radeau si putin le pasau... Era si in imediata apropiere a Parcului Tineretului unde treceau si copii mici...In fine "Traim in romania, si asta ne ocupa tot timpul" :(
Avatar utilizator
Razbunatorul


Mesaje: 167
Membru din: 31 Mai 2012, 23:35
Localitate: Bucuresti

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde bitter pe 30 Iun 2012, 15:21

DACA NU E CU SUPARARE DE LA CE DEPOU ERA MECANICUL?:)) EU STIU CAZURI DE MECANICI CARE AU SCOS FUM DIN 199 PE PREDEAL:))
Avatar utilizator
bitter


Mesaje: 361
Membru din: 07 Apr 2010, 14:29
Localitate: Brasov

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Daniel pe 30 Iun 2012, 16:31

Depoul B.C. din Smolensk? :lol:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Daniel pe 05 Iul 2012, 12:16

O alta poveste a Titanicului..



:lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Andrei Irimescu pe 05 Iul 2012, 12:36

:text-yeahthat: :text-yeahthat: :text-yeahthat: :text-yeahthat:
Andrei Irimescu


Mesaje: 1467
Membru din: 06 Ian 2011, 22:37

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Cosmin pe 07 Iul 2012, 21:11

Avatar utilizator
Cosmin


Mesaje: 108
Membru din: 14 Mai 2011, 16:05

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Andrei Irimescu pe 11 Iul 2012, 14:40

Se pare ca domnul Costache Mihail a cazut prada ,,farselor`` specifice garii de nord :lol: :lol: :lol: :lol:
Image 1.png
Andrei Irimescu


Mesaje: 1467
Membru din: 06 Ian 2011, 22:37

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Andrei Irimescu pe 21 Iul 2012, 17:40

Noul meu cover :lol:
Image 1.png
Andrei Irimescu


Mesaje: 1467
Membru din: 06 Ian 2011, 22:37

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Alex Avram pe 22 Iul 2012, 11:28

Masa lu Bula ii spune urmatorul mesaj:
-Bula du-te si spala vasele?
-Nu am auzit cuvantul magic! :)
-Vrei sa il auzi? :?:
-Da! ;)
BULA ITI SCOT NETUL!=))
Alex Avram


Mesaje: 553
Membru din: 25 Feb 2010, 20:38
Localitate: FETESTI

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Alex Avram pe 22 Iul 2012, 11:31

Se intalneste Bula cu popa.....
-Ma popa sunt in Rai terenuri de baschet si fotbal?
-Ma nu stiu dar ma interesez si iti spun...
A doua zi....
-Ma Bula am doua vesti...pentru tine
1.Sunt terenuri in Rai de toate felurile...
2.Maine ai meci...



doamna invatatoare le spune copiiilor sa scrie o lunga compunere.
-Ionescu!
-Intr-o zi de vara am fost cu parintii la.......
-Foarte bine ! ai scris 10 pagini..
-Andrei!
-Intr-o zi de iarna am fost cu parintii ....
-Forte bine!ai scris 15 pagini
-Bula!
-Am scris 100 de pagini
-Bine!Zine compunerea!!
-Calul intra in padure (introducere).Calul iese din padure (Incheierea).
-Si cuprinsul!?
-Ta dam, ta dam, ta dam, ta dam......
Alex Avram


Mesaje: 553
Membru din: 25 Feb 2010, 20:38
Localitate: FETESTI

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Andrei Irimescu pe 23 Iul 2012, 22:47

Nu credeam daca nu vedeam cu ochii mei :banana-dance: :banana-dance: :banana-dance: :banana-dance:
Image 1.png
Andrei Irimescu


Mesaje: 1467
Membru din: 06 Ian 2011, 22:37

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde zofei.2006 pe 23 Iul 2012, 22:48

:lol: :lol:
English/French on PM!

Imagine Imagine
Equinoxe

Trance does not lead to drugs. It is the drug.
It's a way of sharing your deepest emotions with others.
Avatar utilizator
zofei.2006


Mesaje: 2581
Membru din: 15 Iul 2010, 21:33
Localitate: Mogosoaia, Linia CF 700, km 11+400
Avertismente: 16

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Daniel pe 03 Oct 2012, 02:09

Ati auzit de porci cantatori? Unii se pare ca au talent la muzica. Ia ascultati voi aici un porky goregrind!



:banana-jumprope: :banana-guitar: :banana-dreads: :banana-dance: :banana-rock: :banana-rainbow: :banana-ninja: :banana-gotpics: :banana-angel: :banana-blonde:

Aici sa nu va oripilati prea mult:



:twisted:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde ANDU2100CP pe 30 Noi 2012, 18:26

Te tavalesti de ras :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :crying-pink: :crying-pink: :crying-pink: :crying-pink:

Avatar utilizator
ANDU2100CP


Mesaje: 3528
Membru din: 06 Feb 2010, 20:27
Avertismente: 5

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde zofei.2006 pe 06 Dec 2012, 13:11

Libertate conjugala

Doi tineri erau căsătoriţi doar de două săptămâni. Soţul, deşi era foarte îndrăgostit, abia aştepta să iasă în oraş cu vechii lui prieteni să petreacă. Aşa că îi spuse soţiei:
- Scumpa mea, vin repede.
- Unde mergi, iubiţel?, întrebă soţia.
- Merg până la bar, drăguţo. Să beau o bere.
Soţia spuse:
- Vrei bere, dragostea mea?
Deschise uşa frigiderului şi îi arătă 25 de tipuri diferite de bere, din 12 ţări diferite. Soţul nu ştiu ce să facă, sigurul lucru pe care fu în stare să-l spună a fost:
- Da, acadeaua mea… dar la bar… ştii tu… au halbe îngheţate…
Nu a apucat să termine fraza, că soţia îl întrerupse:
- Vrei halbă îngheţată, iepuraş?
Şi scoase din congelator o halbă atât de îngheţată, că abia putea să o ţină în mână. Soţul devenise cam palid, dar spuse:
- Da, motănel, dar la bar au tot felul de gustări delicioase… Nu stau mult, vin imediat. Promit. Ok?
- Vrei gustări, păpuşel?
Deschise cuptorul şi scoase cinci tăvi cu diverse gustări aburinde: aripioare de pui, ciuperci, coaste de porc…
- Dar, draga mea… la bar… ştii, se mai înjură, se vorbeşte urât…
- Vrei vorbe urâte, dragă? Auzi, bă, c...e! Bea-ţi în p..a mea berea în nenorocita aia de halbă îngheţată şi mănâncă-ţi căcatele de gustări, pentru că eşti însurat, şi nu mergi nicăieri!!! Clar, nenorocitule?
Şi au trăit fericiţi până la adânci bătrâneţi….
English/French on PM!

Imagine Imagine
Equinoxe

Trance does not lead to drugs. It is the drug.
It's a way of sharing your deepest emotions with others.
Avatar utilizator
zofei.2006


Mesaje: 2581
Membru din: 15 Iul 2010, 21:33
Localitate: Mogosoaia, Linia CF 700, km 11+400
Avertismente: 16

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Daniel pe 16 Dec 2012, 14:25

In urma cu vreo doi ani...

Sa radem bine.JPG
Sursa: Youtube.com


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde electrica170 pe 16 Dec 2012, 16:21

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
JUST : :lol:
Avatar utilizator
electrica170


Mesaje: 308
Membru din: 15 Apr 2012, 07:23
Localitate: Pascani
Avertismente: 3

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde zofei.2006 pe 18 Dec 2012, 19:41

Cum ar relata Apocalipsa mass-media din Romania:

Antena 3: In trei zile Basescu nu va mai fi presedinte! Am invins!!

OTV: Senzational! Urmariti ultimele stiri despre Apocalipsa in direct la Dan Diaconescu! Vrajitoarea Lenuta va da sfaturi cum sa va purtati pe lumea cealalta.

Libertatea: E ultima ta sansa sa fii fata de la pagina 5! Trimite o poza acum.

ProTV: Un copil a ars de viu si nu va mai apuca sa vada apocalipsa!

CanCan: Sursele noastre spun ca Nicoleta Luciu va petrece sfarsitul lumii departe de iubitul ei.

Cotidianul: Mai ai timp sa citesti o carte din colectia Cotidianul!

B1Tv: Urmareste la Nasul dezvaluiri incendiare despre parlamentarii care profita de sfarsitul lumii!

Cosmopolitan: 10 sfaturi pentru o ultima partida de sex fantastica!

Sfaturi in bucatarie: Pregateste-ti singur coliva!

Aventuri la pescuit: Daca apare pestisorul auriu, trimite-l la noi.

Catavencu: Apocalipsa noastra e mai inteligenta decat a lor!

Vrajitoarea Melissa a prevazut ca 2012 este un numar par.

Stiti cum s-ar fi numit calendarul mayas daca ar fi fost facut de manelisti? Calendarul Mai as da zile de la mine.

Maia Morgenstern ne da asigurari ca potrivit calendarului ei in 2012 nu se va intampla absolut nimic in neregula.

2012 este anul dragonului de apa in China si anul dragonului de ceapa in Oltenia.

Pentru romanii saraci si amatori de chilipiruri, 2012 va fi anul Dragonului Rosu, ca de altfel toti anii de dupa revolutie.

E bine ca sfirsitul lumii va veni in 2012, pentru ca 2013 ar fi cu ghinion.

Feriti-va de noi,ca vine 21-22, va avea alt ecou din gura revolutionarilor.

Lui Vanghelie ii este teama ca, in 2012, vom fi ejaculati din asta lume.

Antenistii se vor bucura daca de pe 23 decembrie Base nu va mai fi presedinte!

Pe 19 decembrie, Vali Stan va demonstra cu file nr 767687687 ca apocalipsa e cauzata de basescu. Daca aceasta nu se va intampla, fisierul 8327587587587 va demonstra clar ca nici asteroidul nu vrea sa se apropie de nemteni!

Traian Basescu va face tot posibilul sa-i aresteze pe mogulii ce planuiesc apocalipsa ca sa-l suspende iar.
English/French on PM!

Imagine Imagine
Equinoxe

Trance does not lead to drugs. It is the drug.
It's a way of sharing your deepest emotions with others.
Avatar utilizator
zofei.2006


Mesaje: 2581
Membru din: 15 Iul 2010, 21:33
Localitate: Mogosoaia, Linia CF 700, km 11+400
Avertismente: 16

Re: SA MAI SI RADEM

Mesajde Mariusica pe 21 Dec 2012, 21:39

STIRE DE ULTIMA ORA=> Trenul 666(cunoscut sub numele de SFARSITUL LUMII) tractat de locomotiva 40-0666-4 a ramas inzapezit/blocat pe M 800.Se cere masina de ajutor Diesel,de preferat aburoasa..... :lol: .Se estimeaza ca trenul va avea o intarziere de circa... enspe'mii de ani :D
Avatar utilizator
Mariusica


Mesaje: 96
Membru din: 10 Apr 2010, 15:13
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

ÃŽnapoi la DISCUTII DIVERSE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki