
Marian Andrei scrie:Bine v-am gasit, desi urmaresc de mult timp forumul abia acum mi-am facut cont, am ezitat ceva timp din cauza unui personaj de aici (Zofei) dar acum ca acesta a disparut vin cu toata placerea. Multi de aici ma cunosc deja de pe metrouuosr sau chiar personal. Sper sa avem o buna colaborare !
Stiu ca tu ai realizat singurul portal din Romania dedicat transportului in comun, si sincer urmaresc si eu metrouusor.com pe care-l recomand tuturor celor interesati de evolutia transportului public din Romania si in special din Bucuresti. Ocazii de a colabora sunt convins ca exista, si una din ele cred ca este reconditionarea acelui tren de epoca, ce poate fi dovada faptului ca pasionatii de trenuri si transporturi din Romania pot fi uniti atunci cand e vorba sa realizam lucruri cu adevarat bune.




ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group