CAUT O RUTA MSTS

CAUT O RUTA MSTS

Mesajde Florindicau pe 29 Iul 2013, 21:37

Caut o ruta msts si anume ruta CFR sau ceva legat de magistrala 700. Va rog e pentru fiul meu.Eu sunt satul de trenuri,sunt mecanic de locomotiva.Va mulțumesc anticipat.
Florindicau
Feroviar


Mesaje: 1
Membru din: 11 Sep 2011, 18:58

Re: CAUT O RUTA MSTS

Mesajde Daniel pe 30 Iul 2013, 14:28

Din pacate MSTS este un simulator aflat la apus de cariera. Majoritatea siturilor de profil din Romania si dinafara au tras obloanele. Eu unul va recomand sa treceti pe Trainz deoarece acesta evolueaza si exista o sumedenie de lucruri interesante create. Singura ruta de prin sudul tarii realizata vreodata (nu stiu daca inlcude si M700), este celebra ruta Wallachia. Insa nici pe acolo, cu exceptia a doua activitati nu prea s-a mai miscat nimic.

Dupa cum va spuneam, MSTS-ul a iesit de pe piata, fiind un joc al carui motor grafic are o vechime de 13 ani, si care a iesit definitiv din productie de la Microsoft care si-a inchis divizia de jocuri in urma cu multi ani de zile. Mai exista situri pe care se mai realizeaza ceva rute romanesti, insa pericolul de a va infecta sistemul de operare cu virusi, este extrem de mare si de aceea nu va pot recomanda astfel de pagini. Oricum nu mai exista mai nimic nou pentru MSTS si nici nu va mai aparea ceva.

La final, va recomand Trainz Railroad Simulator, sau daca doriti, avem legat de MSTS si noi o ruta la download, care a fost testata si nu reprezinta niciun pericol pentru masina dumneavoastra: Route Timisoara for MSTS. Aveti si path-urile AICI.
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: CAUT O RUTA MSTS

Mesajde Andrei98 pe 31 Iul 2013, 08:23

Si eu recomand tot Trainz simulator, versiunea 2010. Este un joc mai bun, si daca cauti poti gasi content de calitate gratis.
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la MSTS - RAILWORKS - TRAINZ

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki