LINIE RUPTA LA METROU!!!

Re: LINIE RUPTA LA METROU!!!

Mesajde Drakkar electric pe 21 Iul 2014, 04:18

Cel care a intrebat de ce noi calatorii nu facem curat in WCul lor este un marlan. Metroul nu are femei de serviciu platite sa faca ordine? Asta chiar e tare! Asculta domnu Grigore. Cum ar fi sa te duci la o pizzerie (spre exemplu a mea) si sa fii obligat sa-ti speli farfuria din care ai mancat? Ce daca ai platit, poate vreau eu ca patron sa te pun sa-ti speli farfuriile si paharele in care ti-ai bagat botul ca sa nu le fie scarba angajatilor de la bucatarie? Cu asa oameni nu e de mirare ca tara asta se duce naibii! Ma deranjeaza la culme atitudinea unui angajat la STAT. Sa iti fie rusine! Atitudinea asta a lui ca angajat al metroului e mai sinistra decat orice linii rupte prin tuneluri. Ca se poate merge si pe sina aia rupta cum se vede in poza fara sa deraiezi dar cu risc. Si daca deraiaza? Daca in tara asta se merge pe lasa-ma sa te las atunci am dreptul sa nu mai platesc taxe si impozite la STAT? Corect? Dar ce te faci ca tot STATUL te obliga sa le platesti ca de acolo sa finantezi lefurile grase ale unora care te intreaba de ce nu le speli WCul. Mda, asta era marea problema pe la Metrorex: CALATORII SUNT NISTE NESIMTITI CARE NU SPALA BUDELE. Era sa zic ceva...
Avatar utilizator
Drakkar electric


Mesaje: 426
Membru din: 19 Feb 2014, 01:29
Localitate: Bucuresti

Re: LINIE RUPTA LA METROU!!!

Mesajde vlad pe 21 Iul 2014, 10:00

Se ajunge tot acolo.. Acuma deja suntem off-topic.
vlad


Mesaje: 107
Membru din: 29 Mar 2012, 23:33
Localitate: Bucuresti

Re: LINIE RUPTA LA METROU!!!

Mesajde Daniel pe 21 Iul 2014, 14:06

Si eu cred ca s-a deraiat de la discutie. Am rugamintea de a nu mai divaga. Multumesc anticipat! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Anterior

ÃŽnapoi la METROU

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki