
Trifu22 scrie:Exista institutii speciale care ii pot ajuta pe cei cu prieteni imaginari.
...biserica asta nu cumva practia inselaciunea?



Daca as putea sa-i dau pe amandoi cap in cap si sa-i impac, ar fi perfect! Si unul si altul cum spui tu au picat in plasa personajului ala odios cu un comportament stalinist din cauza caruia acel forum este acum in moarte clinica si se tot duce... Am prieteni care au renuntat sa mai scrie acolo din cauza lui sau care nu mai vor sa posteze nicio poza, etc, si nu mai vor sa intre pe forumuri niciodata. Au ales Facebook si un cerc restrans de prieteni si acolo. Nu vreau sa mai insistam pe ceea ce a fost. Doar imi pare rau de situatia creata intre ei doi. E pacat cum spui si tu ca doi oameni destepti sa se lase otraviti de acel individ paranoic... Poate intr-o zi vor disparea si "resentimentele" si-si vor da mana impreuna. Macar sa lase loc de "buna ziua" ca nu le cere nimeni sa fie si prieteni la catarama. Pana atunci hai sa ne vedem de trenurile noastre ca din vorbe nu rezolvam nimic. 



Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group