Route Timisoara for MSTS!!!

Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde kdlehel pe 03 Iun 2010, 21:33

Ruta Timisoara Mastered oficial pentru Railnet.ro

image.jpg
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde kdlehel pe 11 Ian 2012, 21:09

Partea 1 / Part 1:

PART 1 TO 5 - Ask for them at / Cere-le: contact_railnet.romania@yahoo.com
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde kdlehel pe 11 Ian 2012, 23:39

Partea 2 / Part 2:

PART 6 TO 10 - Ask for them at / Cere-le: contact_railnet.romania@yahoo.com
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde kdlehel pe 12 Ian 2012, 00:24

Partea 3 / Part 3:

PART 11 TO 15 - Ask for them at / Cere-le: contact_railnet.romania@yahoo.com
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde kdlehel pe 12 Ian 2012, 01:08

Partea 4 / Part 4:

PART 16 TO 20 - Ask for them at / Cere-le: contact_railnet.romania@yahoo.com
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde kdlehel pe 12 Ian 2012, 01:58

Partea 5 / Part 5:

PART 21 TO 26 - Ask for them at / Cere-le: contact_railnet.romania@yahoo.com

*Ruta nu are activitate: trebuie creata sau facut path ca sa apara in joc. Enjoy!

*The route has no activity: you must create one, or either make a path in order to appear in the game. Enjoy!

M-am grabit ca sa aveti ruta. Am stat pana 3 noaptea ca sa incarce.
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde Daniel pe 02 Feb 2017, 17:12

ANUNT IMPORTANT! De astazi fisierele acestei rute, din cauza faptului ca s-a renunutat masiv la MSTS, nu vor mai fi disponibile online pe Railnet.ro, din nevoia de a elibera spatiu pentru trecerea la o noua versiune de Phpbb a sitului. Ele vor putea fi comandate in mod GRATUIT de la urmatoarea adresa de e-mail: contact_railnet.romania@yahoo.com. Acelasi lucru este valabil si pentru paths-urile necesare rutei. Pe viitor vom analiza oportunitatea mutarii lor pe un host gratuit extern Railnet.ro. Multumim autorului acestei rute si ne cerem scuze daca am deranjat fanii MSTS. Cu bine!
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde Andrei98 pe 02 Feb 2017, 18:56

Eu unul cred ca nu mai are rost sa tinem materiale pentru msts deoarece este foarte vechi si expirat acest joc si nu il mai joaca nimeni.
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde Daniel pe 04 Feb 2017, 01:45

Este o problema in general cu tot acest forum "DOWNLOADS" pentru ca ar cam trebui inchis. Au mai ramas cateva sit-uri din categoria "my free" dedicate Trainz, ai dreptate. Eu unul nu ma mai implic de ani de zile in niciun proiect de simulatoare si vad ca nu prea mai avem pe nimeni interesat de asa ceva. Poate il vom redenumi cumva si-l vom ingloba in forumul de simulatoare, dar si acolo exista DISCUTII DIVERSE unde se pot muta toate subiectele de aici. Trebuie sa ne adaptam intr-un fel sau altul la realitatile actuale. Oricum partea "buna" este ca am eliberat 1.3 Gb din baza de date.
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde Drakkar electric pe 05 Feb 2017, 22:08

Faceti si voi cum credeti. Lumea simulatoarelor a disparut din cauza vesnicelor scandaluri intre aia care faceau modele si rute care-si furau unii la altii creatile si de aici ruperea gastilor. La fel se intimpla si acum pe facebook si cred ca va veni o noua cadere a simulatoarelor de data asta definitiv. Deci nicio pierdere. :)
Avatar utilizator
Drakkar electric


Mesaje: 426
Membru din: 19 Feb 2014, 01:29
Localitate: Bucuresti

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde Daniel pe 06 Feb 2017, 23:51

Despre simulatoare putem vorbi la infinit, pentru ca este o lume care are prostul obicei de a se "autodistruge". Nu am vazut nici printre trainspotteri, pasionati de trenuri, modelisti feroviari sau pasionati de transsport in comun (ca suntem mai multe "specii") atata ura si scandal ca intre "simulatoristi" ca alt termen nu am la indemana. Si la noi pe forum, in trecutul inceputurilor, unii dintre cei mai rautaciosi membri ai forumului si mai agresivi, tot dintre ei proveneau. Speram si inca mai sper ca se va mai schimba ceva si prin lumea lor, insa cine stie, poate intr-o zi o sa avem si vesti bune de la ei. Sper ca s-au mai schimbat generatiile. :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde NF1-800 pe 12 Feb 2017, 17:04

In ceea ce priveste sectiunea de simulatoare, aici pe forum nu-si are rostul fiindca nu asta e "departamentul de baza" al Railnet-ului.
Ca o recomandare, se poate exclude sectiunea generala Simulatoare de trenuri + Downloads. Nu este nimic de pierdut, ci de castigat, adica un forum mai aerisit.
Avatar utilizator
NF1-800


Mesaje: 84
Membru din: 01 Aug 2010, 20:43

Re: Route Timisoara for MSTS!!!

Mesajde Daniel pe 12 Feb 2017, 20:40

Ai dreptate, pentru ca mai toate simulatoarele is moarte la ora asta. Dupa cum spuneam se mai trage de Trainz pe ici pe colo si cam atat. Oricum trebuie reorganizate multe sectiuni ale forumului si daca exista propuneri eu le astept pe forumurile rezervate propunerilor (cei care intrati pe forum le cunoasteti). Pentru sectiunea de simulatoare, cred ca voi proceda la o reorganizare pentru ca ea nu poate fi desfiintata - sunt subiecte care trebuie sa ramana intr-o arhiva a forumului. Noi nu stergem nimic, totul ramane aici, pentru ca asa este normal. Pe alte forumuri hostate pe "my free" nici nu au incotro pentru ca spatiul este extrem de limitat. La noi nu e cazul. Suntem un web site serios. Cred ca voi desfiinta sectiunea DOWNLOADS si voi repartiza subiectele in celelalte sectiuni de sub SIMULATOARE. Acolo va urma o comasare a unor sectiuni, cum ar fi MSTS + RAILWORKS deoarece Railworks este oarecum continuatorul MSTS care este oficial "mort" de ani de zile - in fapt a mai ramas doar "o cruce si un nume" din jocul ala. Cat despre concursurile de print, ele vor ramane ca sectiuni inchise, arhiva si atat. Cam astea sunt planurile mele vis-a-vis de "problema" simulatoarelor.
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la MSTS - RAILWORKS - TRAINZ

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki