Radioreceptorul CFR

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 02 Apr 2017, 15:20

Salut,
Din pacate am ajuns sa fac si acest anunt, si anume ca Radioreceptorul se va inchide pe data de Marti 18 Aprilie.
S-a ajuns aici din lipsa de interes fata de sun astfel de serviciu si asta reiese din statisticile radioreceptorului.
Trebuia ca pe 10 sa fie lansata aplicatia pentru mobil insa acest lucru nu va mai fi avansat din stadiul beta.
Va multumesc tuturor pentru colaborare, pentru mine a fost un exercitiu bun in domeniul radiocomunicactiilor, achizitiilor de date si a codarii PHP/Java/Javascript.
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Daniel pe 02 Apr 2017, 15:39

Din pacate, nu inteleg de unde atata frustrare... Nici radioreceptia pentru avioane nu sta mai bine. Si acolo e vorba de oameni care au investit sume foarte mari in urma cu multi ani si nu au inchis acele situri. Ceea ce ai creat tu nu este un site generalist gen stirile de la ora 5, craci, tzatze si alte dinastea. In plus, a fost o perioada foarte lunga in care au fost nenumarate intreruperi ale serviciului si pana ai reusit sa remediezi problemele (din pacate s-a facut prea multa reclama intr-o faza incipienta a proiectului) lumea a renuntat. Daca tu consideri ca trebuie sa arunci la gunoi toata munca ta, atunci eu nu am ce sa zic...

Na, ma gandesc si eu in viata in general, daca fac niste lucruri din pasiune (ca din pasiune nu scoti bani indiferent care e acea pasiune) nu am pretentia nici de a scoate bani cu ce fac si nici de a avea trafic precum libertatea.ro si mai stiu eu ce alte site-uri generaliste. Intr-o pasiune doar investesti bani, fara a-i recupera pentru ca asta iti palce sa faci si nu te obliga nimeni. In plus, poate ai sa intelegi si tu vorba aia: "esentele tari se tin in sticle mici". Daca tu ai ales sa cazi in frustrare pentru ca nu ai super trafic atunci ma indoiesc de faptul ca ai facut ceva din pasiune 100%... Nu te supara ca-ti spun, si eu am subiecte la care muncesc din greu si pe care NIMENI nu le-a scris vreodata in Romania si din ce vad nu are nimeni vreun gand sau poate capacitatea s-o faca, si nu ma mai plang ca gata, termin cu scrisul, pentru ca ce sa vezi, uneori subiecte generaliste fac mai multe vizualizari decat munca mea. Eu nu am astfel de frustrari pentru ca ce fac eu fac 100% din placere si bineinteles, in limita timpului disponibil pentru ca mai am si altele de facut pe lume.

Imi pare pentru decizia luata de tine si mai ales de atitudinea pe care o manifesti. Poate nici in viata nu are sa-ti fie bine daca mai gandesti asa. Crede-ma ca am si eu jdemii de motive uneori sa fiu suparat, dar nu fac din asta un capat de lume si nu-mi distrug munca, indiferent care este aceea. Si aici vorbim de lucrurile serioase si frumoase, nu de fel de fel de mistocarii care oricum nu au nicio valoare...

Iti doresc multa liniste si succes in alte proiecte pe mai departe! :clap: :clap: :clap:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 02 Apr 2017, 16:55

Nu are rost sa se consume sute de watt/ora pentru 3-4 oameni.
Se va face un sondaj in materia asta si vom vedea mai departe.
Ideea e ca nu mai am timp sa ma ocup dar nici buget de alocat pentru mentinerea in functiune a sistemului.
Decizia de a inchide pe 18 nu este una definitiva si nici o pacaleala de 2 aprilie.
Nu am avut nici feedback din partea utilizatorilor sau potentialilor utilizatori, iar asta ma face sa gandesc ca trebuie inchis doarece nu serveste in interesul nimanui.
In data de 18 expira ultimul abonament contra-cost, de aceea s-a ales aceasta data.
Cat despre nefunctionarea sistemului, asta este un mit, avand in vedere ca din statistici reiese ca din cele 5294 de functionare, serverul a cumulat timp in starea offline doar 58 de ore,
in procente insemnand 1.1% din totalul timpului de functionare (online time = 98.9%).
Dupa actualizarea de la HTTP la HTTPS unii utilizatori au avut probleme in accesarea Radioreceptorului din cauza faptului ca navigatoarele pe care le-au folosit nu recunsc "Letsencrypt.com" ca autoritate de certificate, dar acest lucru se intampla la telefoanele mai vechi.
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Andrei98 pe 02 Apr 2017, 17:16

Problema nu e ca ar fi fost serverul picat, dar de cele mai multe ori transmisia pe Brașov sau București nu funcționa, si sunt multi oameni care au nimerit in câteva momente când nu se auzea si de atunci au renunțat.
In legătură cu certificatul de securitate, din cate stiu acesta trebuie achiziționat.
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 02 Apr 2017, 17:30

⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Daniel pe 02 Apr 2017, 20:47

Faza cu protocolul https e o semi-vrajeala ca sa scoata astia de la Microsoft niste bani prin vanzarea de certificate SSL care sunt valabile doar 1 an de zile. Oricum protocolul https este necesar sit-urilor care efectueaza tranzactii online sau operatiuni bancare. Asa ca... Oricum eu unul nu mai folosesc produse Microsoft. Linux rullz! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde nenuandrei pe 02 Apr 2017, 20:50

Îmi pare rău de această decizie pe care o iei chiar îmi place munca pe care o depui în a menține serverul deschis și chiar dacă ai avut probleme nu trebuie să renunți la acest proiect,iar din câte știu eu ești singurul care se ocupă de așa ceva,iar pe alte forumuri nu există așa ceva cum este această radioreceptie mai ales că e făcută din 100% pasiune
Avatar utilizator
nenuandrei


Mesaje: 141
Membru din: 14 Feb 2012, 19:08
Localitate: Bucursti Nord

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Daniel pe 03 Apr 2017, 01:31

Eu cred ca decizia nu va fi una definitiva. Imi aduc aminte ca Vally isi punea de pe telefon Radioreceptorul pe boxele din masina si facea "senzatie" in trafic. Pe de alta parte mai discutam la un moment dat cu cineva care imi spunea ca nu e interesat, insa in arhiva unui alt forum am citit o postare a aceluiasi personaj, mai veche, in care se gandea sa faca acelasi lucru. Nu stiu daca iti dai seama ca ai realizat ceea ce unii doar si-au dorit si probabil ca-i apasa putin un sentiment de nerealizare si de asta nu acceseaza pagina, iar pentru altii a fost o chestie foarte funny. Imi aduc aminte si de colegul nostru de forum cu modelele in miniatura care este foarte fericit ca si-a completat sunetele decodorului cu cele inregistrate de pe Radioreceptor. Cred ca fara sa vrei ai adus satisfactie si bucurie unora si probabil infrangere altora. Depinde acum cum vezi problema Dane. Vrei sa oferi o bucurie unor oameni, putini la numar ce-i drept, dar care apreciaza ce ai facut, sau vrei sa dai satisfactie unui numar si mai mic de "nefericiti" care ar fi vrut sa faca acelasi lucru ca si tine dar nu au fost in stare? Balanta e in mana ta, tu o inclini. Mie unul imi este indiferent, stii bine ca sunt satul de ascultat. Tu decizi, eu de azi nu ma mai bag in "problema" asta cum dealtfel nu ma mai implic in nicio "dilema" a nimanui pe orice alta tema. Exista un liber arbitru in fiecare si putem alege ce decizii luam (bune, gresite, nu conteaza, ele ne apartin, noi platim pentru ele).
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 03 Apr 2017, 07:15

s-a creat un subiect pentru evaluare iar in functie de rezultat se va lua o decizie.
Exista si optiunea pay per account sau donatii sau ca serviciul sa aiba caracter intermitent.
voi lua o decizie in functie de sugestii si nota obtinuta la vot.

EVALUEAZA AICI

Utilizatorii neinregitrati cat si vizitatorii pot vota aici:
https://goo.gl/JWcS4T
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Florin Tuica pe 03 Apr 2017, 12:23

Am ascultat cu mare placere si interes in multe seri, emisia transmitatorului si ma declar incantat de aceasta initiativa care ne-a deschis o portita in interiorul
sistemului de dirijare feroviar unde putini pasionati au reusit sa aiba acces. Am aflat multe lucruri interesante despre munca dificila si putin apreciata a ceferistilor.
Ii multumesc autorului transmisiei pentru darul oferit noua pasionatilor, aflati in permanenta foame de informatii intr-un domeniu din ce in ce mai uitat al transportului din seara noastra. Cred ca as fi preferat sa platesc un abonament modic decat sa fiu activ pe forum. Nu sunt genul de forumist si mi-ar fi fost greu sa inventez subiecte si postari doar pentru a avea acces la transmisie. Eu cred ca sunt destui pasionati care inca nu au aflat de acest "privilegiu" aici pe forum.

O sa-mi fie tare greu atunci cand nu voi mai auzi in casti: " Chitila.......Chitila.....da Chitila; Nordul.....Nordul....; 23202 aveti trecere pe directa fara restrictie la intrare, cu oprire la linia 3 Chiajna......" etc.

A fost minunat. Multumesc de initiativa!!!
Florin Tuica


Mesaje: 1
Membru din: 03 Mar 2010, 11:05
Localitate: Bucuresti

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 03 Apr 2017, 13:45

Multumesc mult, sa inteleg ca am o bila alba. e bine!
Nu confirm inchiderea inca, ci doar am anuntat posibilitatea inchiderii in conditii de trafic/utilitate scazut(a)
Ma voi pronunta dupa rezultate, algoritmul de calcul il puteti gasi pe pagina cu votu'
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Andrei98 pe 03 Apr 2017, 14:33

Parerea mea este ca e un serviciu inedit pentru poasionati care nu mai este in stare nimeni sa il faca. Nu vei putea avea foarte mult trafic niciodata pentru ca pe multi nu ii intereseaza decat poze cu locomotive si atat, unii au frustrari ca ei nu sunt in stare sa faca asa ceva si asa mai departe.
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 03 Apr 2017, 15:40

bai nu stiu, se aud vorbe cum ca ar vrea sa incerce sa faca si altii, nu-i problema, pot apela la mine insa ajutorul nu-i gratis.
Daca proiectul acesta pe care il am in desfasurare va continua, se vor faptui urmatoarele doua lucruri:
1) lansarea aplicatiei pentru mobil
2)instalarea unei antene in zona Garii de Nord pentru a receptiona numai Gara de Nord A si B cat si Depoul BC
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Andrei98 pe 03 Apr 2017, 16:17

Ce sa le zic, e bine sa vrei :lol: :lol: Vor si ei saracii sa isi fara redioreceptie si nu stiu sa lege un coaxial...
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde CostelCFR pe 04 Apr 2017, 17:00

Acest proiect minunat de radioreceptie CFR trebuie sa continue. Este de un real interes pentru toti pasionatii feroviari, prin intermediul acestuia ramanem mereu conectati la activitatea complexa de dirijare a circulatiei trenurilor. Ascultand Radioreceptorul s-a demonstrat de cele mai multe ori ca CFR este o mare familie in care se imbina momentele frumoase cu cele tensionate dar care sunt depasite mereu cu profesionalism si rabdare. Pentru asta dar si pentru alte aspecte pozitive cred ca merita sa fie ascultati si promovati in continuare prin intermediul Radioreceptorului, acordand punctaj maxim acestui proiect. Multumiri lui Trifu pentru efortul depus.
CostelCFR


Mesaje: 90
Membru din: 08 Noi 2011, 18:42

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Andrei98 pe 04 Apr 2017, 17:11

E adevarat este util pentru pasionati si pentru cei care merg la pozat si filmari prin gari, dar la multi nu le poti spune pasionati.
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 07 Apr 2017, 14:28

Referitor la protocolul HTTPS:
conexiunea fortata prin acest protocol a fost dezactivata. protocolul este activ si poate fi accesat.
Conexinea HTTP a fost reactivata si se poate accesa.
In alte cuvinte, acum se poate accesa site-ul prin HTTP sau HTTPS
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde claudiu81 pe 09 Apr 2017, 18:37

Bravo frate,baga-ti piciorul in munca ta,nu te inteleg...am ascultat cu placer in multe seri....sunt gata sa achit si o taxa daca trebuie si cred ca si cei care asculta sunt de accord cu mine....sper sa te mai gandesti,e pacat....:)
claudiu81


Mesaje: 18
Membru din: 11 Dec 2016, 16:33
Localitate: CURTEA DE ARGES

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Daniel pe 11 Apr 2017, 11:38

Bine punctat Claudiu! La fel zic si eu. Imi aduc aminte cu placere de un coelg de forum, miraur, care a creat un site excelent numit gari.ro si care presupun ca nu are un trafic precum Facebook, insa este unul extrem de util. Atunci cand esti pasionat ajungi sa creezi lucruri interesante si utile altora. In timp, ajungi sa fii si popular, insa e ceva de munca. Daca aduni radioreceptorul cu gari.ro si railnet.ro devii in mod sigur un pasionat mai informat in domeniu. :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde CostelCFR pe 14 Apr 2017, 16:35

Acum am deschis radioreceptorul si se aude doar un pârâit.
CostelCFR


Mesaje: 90
Membru din: 08 Noi 2011, 18:42

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 17 Apr 2017, 19:13

Aparent lasase unu' statia deschisa
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 24 Apr 2017, 10:51

Ok, asadar am ajuns la concluzia ca serviciul continua.
Referitor la asta, fac urmatorul anunt, caci s-au schimbat conditiile crerii contului si anume:

Utilizatorii înregistrati pe forum fara nici un mesaj pot aplica pentru un cont, cu o valabilitate de 30 zile de la prima accesare;

Pentru utilizatorii non-Railnet:
⚡ Trimiteți un mesaj privat paginii de Facebook Trifu22 Systems care să conțina textul "Cheie acces 7Z" puteți folosi codul messenger
⚡ Veți primi un mesaj pe Facebook in maxim 24 de ore continand cheia de acces.
⚡ Cheia de acces este valabilă 7 zile de la prima accesare si se emite doar o singură data pentru contul de Facebook aferent.

De ce cheie de acces si nu parola generata de utilizator? Pentru ca nu folosim MySQL sau orice alta forma de baza de date.
Desigur, avem posibilitatea schimbarea cheii de acces cu una aleasa de utilizator.
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Daniel pe 26 Apr 2017, 00:09

YEAH! Astept si aplicatia pentru telefon. Mie imi este foarte utila. ;) :banana-angel: :banana-blonde: :banana-dance: :banana-dreads: :banana-guitar: :banana-jumprope: :banana-linedance: :banana-ninja: :banana-rainbow: :banana-rock:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 28 Apr 2017, 02:43

In perioada 28 Aprilie - 4 Mai Radioreceptorul CFR este disponibil pe toate canalele fara autentificare

Acceseaza aici :http://t22sys.noip.me/radio/cfr/index.php
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Radioreceptorul CFR

Mesajde Trifu22 pe 05 Mai 2017, 21:42

ByKeR a primit si el cheie de acces.
Utilizatorul Cristi Ionita nu a fost identificat, nu a urmat procedura crearii unui cont de pe Facebook (anume cea cu mesaj privat)
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

AnteriorUrmătorul

ÃŽnapoi la Scara HO (1:87) "16mm"

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki