Vagoane Putrede!

Subiect destinat vagoanelor de clasa a 2a.

Vagoane Putrede!

Mesajde Vladyz pe 28 Mai 2010, 21:14

Vagoane ce stau in gara Oradea de ceva vreme Buna!
DSCF0037.jpg
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Vagoane Putrede!

Mesajde Trifu22 pe 29 Mai 2010, 12:06

le vor moderniza? sau le dau la fier vechi
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
⚡⚡⚡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ ⚡⚡⚡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Vagoane Putrede!

Mesajde Vladyz pe 29 Mai 2010, 13:55

Nu stiu! Stau acolo de ceva vreme buna!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01


ÃŽnapoi la Vagoane de clasa a 2a (B)

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki