Filmari de noapte cu trenuri!
Salutari! Am sa inaugurez astazi un nou topic in care sa puneti fiecare dintre voi filmarile voastre nocturne cu trenuri. Am sa incep eu cu o sesiune recenta de filmari si poze facute impreuna cu Trifu pe M900.


Forumurile pasionatilor de trenuri si transporturi din Romania!
https://www.railnet.ro/






Chev Celios scrie:Mai cunosc eu unu care era sa fie luat noaptea de un Desiro pe sus.![]()
![]()
zofei.2006 scrie:Chev Celios scrie:Mai cunosc eu unu care era sa fie luat noaptea de un Desiro pe sus.![]()
![]()
Adica pe mine nu e asa![]()
.



