Pagina 1 din 1

Unstoppable 2010

MesajScris: 22 Dec 2010, 08:18
de danny96
Va recomand acest film pe care l-am vazut si eu....Este vorba despre un tren de marfa american care merge fara mecanic....Un macaz nu se schimbase , iar trenul mergand incet mecanicul a coborat sa schimbe macazaul.L-a schimbat dar in acel moment trenul a accelerat si nu a mai putut urca...Trenul nu putea fi franat deorece cablurile de aer pt frana nu era cuplate la vagoane...Aici aveti niste poze si Trailerul....

Unstoppable-2010.jpg


Imagine


Re: Unstoppable 2010

MesajScris: 22 Dec 2010, 16:52
de baron
Multumim frumos pentru informatie :)

Re: Unstoppable 2010

MesajScris: 23 Dec 2010, 00:20
de ionutz72
Vazut, nota 4/10. Un film sub mediocru. Nu cunosc sistemul de circulatie american, dar sunt multe semne de intrebare si absurditati pentru cine are habar de calea ferata in general. Imi lasa impresia nu au apelat la nici un fel de consultant visavis de subiectul filmului, inainte de a-l pune pe pelicula...

Re: Unstoppable 2010

MesajScris: 24 Dec 2010, 19:38
de Trifu22
da, ei au alt sistem de semnalizare. nici macar nu au INDUSI, au decat DSV care si ala merge cu caramida pe el non-stop