Pagina 1 din 1

CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 14 Mar 2011, 10:43
de Daniel
De astazi debuteaza si prima editie a concursului de print screen-uri pentru MSTS. Va asteptam sa va isncrieti printurile participante in cadrul acestui topic, tinand cont de regulamentul acestui concurs. Inscrierea este deschisa pana pe data de 19 martie 2011. Dupa data de 20 Martie 2011 va incepe votarea pana pe data de 25 Martie 2011. Va urez succes si va asteptam cu drag. Castigatorul acestei editii va da titlul viitoarei editii, iar la sfarsit de an, se va alege cel mai bun print al anului. Succes! :dance:

DE ASTAZI (20.03.2011) INCEPE VOTUL PENTRU ACEST CONCURS. NU-MI RAMANE DECAT SA VA UREZ SUCCES!

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 15 Mar 2011, 09:42
de Catalin N.
Dupa caderi de zapada semnificative pe sectia 903 s-a format de urgenta un tren de deszapezire cu WPZ pentru a redeschide circulatia.
Imagine

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 15 Mar 2011, 13:02
de maaneken_pis
47-1001-8 la drum
Imagine

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 16 Mar 2011, 15:39
de Nicu S
Trenul personal Bucuresti-Pitesti intre Chitila si Sabareni

nicu_s.jpg
Tren personal Bucuresti-Pitesti

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 16 Mar 2011, 20:24
de NF1-800
Frumoasa locomotiva ED se indreapta spre casa ei din Brasov.

contest_ED.jpg
ED going home

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 17 Mar 2011, 13:56
de RKO
Ea 0004 fuge spre casa cu un Accelerat.

0004.JPG

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 18 Mar 2011, 23:05
de V3R
RKO scrie:Ea 0004 fuge spre casa cu un Accelerat.



EA1 004 :)

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 18 Mar 2011, 23:33
de Vladyz
EA 748 cu IC 934 Bucuresti Nord - Timisoara:
EA 748 cu IC 934.JPG

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 20 Mar 2011, 11:38
de Daniel
De astazi s-a dat startul acestui concurs. Succes! :dance:

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 20 Mar 2011, 15:34
de Daniel
Am votat cu maaniken pentru ca imi place modul cum a "cadrat" acest print. Felicitari! :clap: :clap: :clap:

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 20 Mar 2011, 16:15
de Andrei Irimescu
Eu am votat cu Vladyz pentru ca EA 784 este locomotiva mea preferata.Succes Vladyz :D

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 26 Mar 2011, 16:36
de Daniel
Ei bine, prima editie a acestui concurs s-a incheiat aici. Castigatorul, conform preferintelor voastre este maaneken_pis cu "47-1001-8 la drum" si este asteptat pentru a da tema editiei viitoare a concursului acesta. Va multumesc tuturor pentru participare si va astept si la urmatoarele editii! :clap: :clap: :clap:

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 27 Mar 2011, 22:39
de maaneken_pis
Salutare baietii...
multumesc pt ca m-ati scos "campion". Daca tot s-a inceput acest concurs pe railnet ...hai sa-i dam continuitate si sa incepem o noua editie.
Cum trebuie sa aleg tema editiei viitoare...vin cu propunerea : primavara ...ruta neelectrificata... sulzere...vagoane pt marfa

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 08 Apr 2011, 17:20
de Vladyz
Tema lui Maaneken_pis se ACCEPTA.. Astazi de la orele 24:00 se va da startul editiei cu numarul 2 al concursului de print-screen-uri MSTS! Felicitari Maaneken_pis pentru castigarea concursului!

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS MARTIE 2011!!!

MesajScris: 08 Apr 2011, 19:59
de Daniel
Tema era deja acceptata. In scurt timp voi da drumul concursurilor de print-screen pentru ambele simulatoare. Vlady am sa te rog sa formulezi exact ca mine viitoarele editii - cu detaliile aferente regulilor de participare precum si a perioadei de inscriere si votare. Va doresc succes! :dance: