Pagina 1 din 1

CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 08 Apr 2011, 21:53
de Daniel
A doua editie a concursului Railnet.ro de print screen-uri pentru Trainz are tema: "Gari mari" - tema propusa de mariuscfr41. Acestea fiind spuse asteptam sa incarcati printurile participante in cadrul acestui topic pana la data de 14 Aprilie 2011. Incepand cu data de 15 Aprilie 2011 pana pe data de 20 Aprilie 2011 va incepe votarea printurilor participante. Cititi cu atentie regulamentul concursului inainte de a va inscrie. Succes! :dance:

DE ASTAZI (17.04.2011) INCEPE VOTUL PENTRU ACEST CONCURS. NU-MI RAMANE DECAT SA VA UREZ SUCCES!

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 11 Apr 2011, 20:37
de Daniel
Sa inteleg ca nu va mai place Trainz? :whistle:

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 14 Apr 2011, 08:21
de mariuscfr41
Daca eu am dat tema macar eu sa particip :)

Aglomeratie
Aglomeratie2.jpg

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 14 Apr 2011, 21:27
de cosmin_sulzer
Si un personal pe timpuriu, in gara Medgidia

Personal in Gara Medgidia.jpg

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 14 Apr 2011, 23:13
de tunetu
Vin si eu cu o poza pe una din rutele mele ;)) ..Sper sa va placa :D

Gara Busteni imaginara.jpg

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 17 Apr 2011, 21:43
de Vladyz
Si acest concurs si-a dat startul pentru a doua editie. Succes! :clap: :dance:

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 24 Apr 2011, 11:15
de Vladyz
Ei bine s-a incheiat si aceasta editie iar castigatorul fiind mariuscfr41, locul 2 Tunetul si pe locul 3 Cosmin_sulzer. Felicitari castigatorului si asteptam tema pentru luna viitoare din partea castigatorului acestei editii!

Re: CONCURS PRINT SCREEN TRAINZ APRILIE 2011!!!

MesajScris: 25 Apr 2011, 18:13
de mariuscfr41
Multumesc :) Pentru luna urmatoare propun ca tema "Trenuri in curba"