Pagina 1 din 1

CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 18 Apr 2013, 15:05
de Daniel
Astazi debuteaza editia editia Aprilie 2013. Conform regulamentului aveti 5 zile incepand de astazi (din 18 pana pe 23 aprilie) pentru a urca pe forum imaginile voastre*. Tema acestei editii este Trenuri Interregio, stabilta de catre electrica170, castigatorul editiei precedente. Va asteptam cu interes! La finalul perioadei de inscriere, va incepe votarea ce va dura 5 zile. Succes tuturor participantilor! :dance:

* Dimensiunea maxima a imaginilor trebuie sa fie de 1024 x 768 pixeli.

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 18 Apr 2013, 19:08
de electrica170
Interregio in Gara de nord! ;)

Interregio in Gara de Nord.jpg

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 20 Apr 2013, 19:44
de alex-m-ciuc
Tren Inter Regio 372 La Statia Kétegyháza (Ungaria)

028.jpg

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 27 Apr 2013, 16:14
de Daniel
In aceasta seara va incepe votarea. De data aceasta nu avem decat doi participanti. Fie ca cel mai bun sa castige! :dance:

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 29 Apr 2013, 12:13
de Daniel
De astazi aveti 3 zile pentru a desemna catsigatorul acestei editii. Succes celor doi participanti! :dance:

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 02 Mai 2013, 23:31
de Vatmanu076
VOT: ELECTRCA170

Re: CONCURS PRINT SCREEN MSTS - APRILIE 2013!!!

MesajScris: 03 Mai 2013, 11:44
de electrica023
Vot alex-m-ciuc