VIDEOCLIPURI PENIBILE! (Sa mai si radem 2)

Discutii pe orice alta tema.

VIDEOCLIPURI PENIBILE! (Sa mai si radem 2)

Mesajde Daniel pe 17 Aug 2013, 00:00

Ete m-am gandit ca e vineri seara si nu totata lumea iese in oras sa se distreze. Pentru cei "pedepsiti" sa stea pe acasa, deschid in seara asta un nou subiect in care sa ridiculizam si sa criticam cele mai proaste, penibile si mai lipsite de imaginatie videoclipuri muzicale din toata lumea! :character-beavisbutthead:

LET'S DESTROY THEM! :character-jason:

"Inteligentii" de pe Youtube, mi-au bagat pe gat un manelist de prin insolita Turcie (presupun dupa cum suna limba): Valentino - si "super-mega-hitul" Digje sonte. Ce o insemna asta, habar nu am, dar in traducere mot-a-mot cred ca ar fi ceva de genul "Deejay sunt". :lol: :lol: :lol:

Hai sa-l vedem pe Deejay "Valentino" imbracat cu un costum fara cravata, insa cu ditamai batistoiu de matase la buzunarul sacoului si pocnind din degete cu tunsoarea-i de tractorist dat cu sacaz timp de 3:50, suficient pentru publicul feminin de la C.A.P. si I.A.S. sa admire pe "Valer" al nostru cand le canta pe scena colorata de la "casa de cultura" de la Jumulestii din Deal, si la final sa lesine toate de placere...

Deejay Valer isi sterge mucii.JPG


Destul de "originala" regia acestui scurtmetraj cu pretentia de videoclip, in care nu s-a amplasat cine stie ce grila de iluminare (cat sa fie o difuza), tot clipul este cap-coada un oarecare plan american in fata unui fundal de chroma key. Din cand in cand Deejay Valer al nostru, se mai uita pe jos ca nu cumva sa-i fi cazut ceva din buzunar (probabil permisul de tractorist), si-si mai sterge nasul "artistic" spre disperarea echipei tehnice :scared-eek: :scared-yipes: :scared-shocked: si a femeilor de serviciu din studio :chores-mop: .

Din cand in cand mai prinde si muste - deh, "e vara si e cald afara..." - vorba unora.



:chores-chopwood:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: VIDEOCLIPURI PENIBILE! (Sa mai si radem 2)

Mesajde Andrei98 pe 17 Aug 2013, 09:14

De unde le scoti? :angry-cussingwhite: :angry-cussingwhite: Ce ti-am facut ca sa ne torturezi in halul asta? :angry-devil: Zi valentino si trage apa la wc :auto-ambulance: :gay-imga :gay-imgay: :confusion-helpsos: :confusion-confused: y: :oops:
Cont YouTube:Andrei Cezar
Flickr:Andrei.CFRbv
Avatar utilizator
Andrei98


Mesaje: 951
Membru din: 15 Iul 2013, 11:27
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1


ÃŽnapoi la DISCUTII DIVERSE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki