Pagina 1 din 2

Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Iun 2010, 10:33
de Vladyz
Nu ma pot abtine sa nu incep o ruta nou-nouta fara a mai fii influentat de parerile altora!!! Aceasta ruta va fii gat acat de curand. Revin cu screen shot-uri

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Iun 2010, 14:24
de Vladyz
Cum am promis vin si cu screen-uri.
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Iun 2010, 14:32
de Trifu22
poate facem si gara buftea. cine vre sa faca, ajut cu poze.

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 23 Aug 2010, 18:31
de aldintm
salut Vladyz
am observat ca ai pus in prima si a-5-a poza un deal cu niste pomi ... ar trebui sa folosesti obiecte grennary (sau cum se numesc ele ... )
textura trebe schimbata verdele ala nu merge ...... bine inteles poate o so schimbi ca esti doar la inceput

mai vedem in continuare

bafta la ruta
numai bine,
AldinTm

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 23 Aug 2010, 18:41
de Vladyz
Buna si tie. Din pacate ruta a fost anulata din cauza problemelor cu TRAINZ dar acum am sa il incep in 2009!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 29 Aug 2010, 12:21
de Vladyz
Asa cum am promis am reinceput ruta in TRS 2009 cu o calitatea superioara fata de cea anterioara! Am sa revin cu SS!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 29 Aug 2010, 15:36
de Vladyz
Cum am promis am revenit cu printuri! Ruta nu este 100% reala! In jur de 60% este reala! Astept pareri!
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 04 Sep 2010, 14:46
de Vladyz
NEWS FLASH

(RO) Ruta Oradea-Valea lui Miahi pentru TRS 2009 este insfarsit gata! Harta nu este 100% reala!Aici e filmuletul care va prezinta prima ruta de trs la download pe RAILNET.RO. Aici gasiti si linkul de download! http://fbx.ro/ds01aqqhdfd7yuu6 http://fbx.ro/ss6ess439fd9bcw8

(EN)The route Oradea-Valea Lui Mihai is now available for download on railnet.ro for TRS 2009. From here you cand download it :) http://fbx.ro/ds01aqqhdfd7yuu6 http://fbx.ro/ss6ess439fd9bcw8

Route.jpg



Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 05 Sep 2010, 17:30
de danny96
Felicitari pentru ruta..A iesit superba :D

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 18 Sep 2010, 18:00
de Vladyz
Aici o versiune apropiata de cea finala!

harta.jpg

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 19 Sep 2010, 12:49
de Cornel Grigore
DE UN DE POT SA IAU TRAINZUL PLZ VA ROG ID-UL MEU ESTE cornel_knd

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 19 Sep 2010, 13:16
de Vladyz
Cumpara'l. Nu e greu sa mergi pana la magazin!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 29 Sep 2010, 13:35
de Vladyz
In urma unei decizii am hotarat sa extindem ruta pana la Cluj Napoca! Numai bine!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 06 Oct 2010, 12:49
de kdlehel
sa folosesti macazele alea ce am dat. altfel este foarte reusit. Succes.

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 09 Oct 2010, 18:36
de Cornel Grigore
DEGEABA DRAGA VLAD AM STRABATUT TOATE MAGAZINELE DE SPECIALITATE SI ACELASI ENUNT: SCUZATI-MA DAR NU-L AVEM ,NE PARE RAU!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 09 Oct 2010, 18:51
de Vladyz

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 12 Oct 2010, 20:10
de Cornel Grigore
MERSI :D

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 12 Oct 2010, 21:32
de Vladyz
RAILNET.RO NU INCURAJEAZA PIRATERIA!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 19:18
de Cornel Grigore
DRAGA VLAD NU MERGE SA-L INSTALEZ (MERGE PANA LA A A III-A ETEPA) TE ROG SA MA AJUTI SA-L INSTALEZ ...

MERSI

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 19:47
de Vladyz
Si care e a3a etapa ma rog?

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 20:05
de Cornel Grigore
la iBARIO Welcome!
The iBario toolbar is now installed.

Now you'll always have the best of the internet delivered right to your browser.
You'll get our latest news, links, alerts, and more. It’s a great way to stay connected!


Check out the Toolbar Options , where you can choose these cool components and more...


Powerful search box with site and topic searches!

Play radio stations, playlists, and podcasts.
Open new e-mails from all your accounts. Check the weather in your town or anywhere in the world.



DE AICI NU MAI STIU CE SA FAC

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 20:16
de Vladyz
Asta nu are nici o legatura cu TRS! E ceva Toolbar pt browser....

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 20:19
de Cornel Grigore
SI CE POT FACE SA-L INSTALEZ SI EU :?:

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 20:20
de Vladyz
Pentru ce sa il instalezi? Sa iti arate vremea? Eu nu stiu cum functioneaza acel toolbar deci nu stiu sa iti dau explicatii cum sa il instalezi!

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

MesajScris: 16 Oct 2010, 20:30
de Cornel Grigore
AM INTELES NU-I NIMIC