Nu ma pot abtine sa nu incep o ruta nou-nouta fara a mai fii influentat de parerile altora!!! Aceasta ruta va fii gat acat de curand. Revin cu screen shot-uri
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Iun 2010, 14:24
de Vladyz
Cum am promis vin si cu screen-uri.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Iun 2010, 14:32
de Trifu22
poate facem si gara buftea. cine vre sa faca, ajut cu poze.
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 23 Aug 2010, 18:31
de aldintm
salut Vladyz am observat ca ai pus in prima si a-5-a poza un deal cu niste pomi ... ar trebui sa folosesti obiecte grennary (sau cum se numesc ele ... ) textura trebe schimbata verdele ala nu merge ...... bine inteles poate o so schimbi ca esti doar la inceput
mai vedem in continuare
bafta la ruta numai bine, AldinTm
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 23 Aug 2010, 18:41
de Vladyz
Buna si tie. Din pacate ruta a fost anulata din cauza problemelor cu TRAINZ dar acum am sa il incep in 2009!
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 29 Aug 2010, 12:21
de Vladyz
Asa cum am promis am reinceput ruta in TRS 2009 cu o calitatea superioara fata de cea anterioara! Am sa revin cu SS!
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 29 Aug 2010, 15:36
de Vladyz
Cum am promis am revenit cu printuri! Ruta nu este 100% reala! In jur de 60% este reala! Astept pareri!
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 04 Sep 2010, 14:46
de Vladyz
NEWS FLASH
(RO) Ruta Oradea-Valea lui Miahi pentru TRS 2009 este insfarsit gata! Harta nu este 100% reala!Aici e filmuletul care va prezinta prima ruta de trs la download pe RAILNET.RO. Aici gasiti si linkul de download! http://fbx.ro/ds01aqqhdfd7yuu6http://fbx.ro/ss6ess439fd9bcw8
DRAGA VLAD NU MERGE SA-L INSTALEZ (MERGE PANA LA A A III-A ETEPA) TE ROG SA MA AJUTI SA-L INSTALEZ ...
MERSI
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Oct 2010, 19:47
de Vladyz
Si care e a3a etapa ma rog?
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Oct 2010, 20:05
de Cornel Grigore
la iBARIO Welcome! The iBario toolbar is now installed.
Now you'll always have the best of the internet delivered right to your browser. You'll get our latest news, links, alerts, and more. It’s a great way to stay connected!
Check out the Toolbar Options , where you can choose these cool components and more...
Powerful search box with site and topic searches!
Play radio stations, playlists, and podcasts. Open new e-mails from all your accounts. Check the weather in your town or anywhere in the world.
DE AICI NU MAI STIU CE SA FAC
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Oct 2010, 20:16
de Vladyz
Asta nu are nici o legatura cu TRS! E ceva Toolbar pt browser....
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Oct 2010, 20:19
de Cornel Grigore
SI CE POT FACE SA-L INSTALEZ SI EU
Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai
Scris: 16 Oct 2010, 20:20
de Vladyz
Pentru ce sa il instalezi? Sa iti arate vremea? Eu nu stiu cum functioneaza acel toolbar deci nu stiu sa iti dau explicatii cum sa il instalezi!