Scuza-ti impegatu dar am facut poza in fuga ca avea deja comanda pusa si mecanicul trebuia sa semneze ordinul












Alex Avram scrie:Dupa compunere cred ca era 1861 de la CT....acum depinde unde l-ai prins...
Andrei Irimescu scrie:Alex Avram scrie:Dupa compunere cred ca era 1861 de la CT....acum depinde unde l-ai prins...
N-are ce sa cauta 255 la Constanta






ÃŽnapoi la Clasa 41 / Class 41
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group