





Nu de alta dar nu am mai vazut vagoane IVA prin zona de ani de zile. M-am linistit dupa ce am vazut data la care ai facut poza. 





ÃŽnapoi la Clasa 41 / Class 41
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group