Va salut

Va rugam sa va faceti o scurta prezentare (optional).

Va salut

Mesajde OLECO pe 16 Ian 2013, 01:18

Salut,

numele meu este Ovidiu, sunt din Bucuresti, am 40 de ani si sunt pasionat de masini. Colectionez machete la scara 1/43 si de cativa ani construiesc machete ale mijloacelor de transport in comun.
In "tinerete" desenam masini, dar ocupandu-ma din ce in ce mai mult de machete, am abandonat desenul.

Ma bucur sa va cunosc si sper sa ne intelegem bine.
Imagine
Avatar utilizator
OLECO


Mesaje: 342
Membru din: 14 Ian 2013, 00:59
Localitate: Bucuresti - Titan - Sector 3

Re: Va salut

Mesajde Daniel pe 16 Ian 2013, 12:20

BIne ai venit! Sper sa te simti bine alaturi de noi astia care "l-am batut" pe Iasmin... :roll:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Va salut

Mesajde OLECO pe 16 Ian 2013, 12:58

Frate... :lol: :lol: :lol: :lol: eu n-am treaba cu cearta voastra, asa ca as fi fericit daca m-ai scoate "din oala". Forumul vostru il stiu demult, dar n-am facut cont, multumindu-ma doar cu privitul. Aici vreau sa-mi postez lucrarile referitoare la machete (daca se poate). Daca nu se poate, ne despartim si gata. N-am chef de discutii, crede-ma!...!
Imagine
Avatar utilizator
OLECO


Mesaje: 342
Membru din: 14 Ian 2013, 00:59
Localitate: Bucuresti - Titan - Sector 3

Re: Va salut

Mesajde Daniel pe 16 Ian 2013, 13:41

Dragul meu OLECO. Esti binevenit pe forumul nostru, atata timp cat doresti sa-ti promovezi lucrarile. Inca de cand am infiintat acest forum dorinta mea a fost aceea de a primi daca se poate pe toti pasionatii aici. Nu te bag in aceeasi oala cu Iasmin. Stiu doar ca tu erai in gasca lui de foarte multa vreme si de aceea era normal sa cred ca ai intrat aici cu alte scopuri. Acum am vazut ca intr-adevar doresti si tu sa-ti promovezi munca si, pentru ca sunt adeptul promovarii oamenilor care au ceva de spus in domeniu, te asigur ca esti mai mult decat binevenit!

Am sa te rog, daca doresti, sa deschizi un subiect nou la "DISCUTII GENERALE DESPRE TRANSPORT PUBLIC / VARIOUS DISCUSSIONS ABOUT P.T." unde sa-ti prezinti machetele alaturi de alti modelisti din domeniu care vor sa calce pragul forumului nostru. Ai putea sa-l intitulezi "Autobuze in miniatura". De asemenea daca realizezi tramvaie si troleibuze, poti de asemenea deschide alte doua subiecte pentru celelalte mijloace de transport. .

Succes! :dance:
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Va salut

Mesajde bitter pe 16 Ian 2013, 14:20

Oleco nu imi amane decat sa iti urez bun venit pe acest forum. Inainte de toate vreau sa-ti multumesc ca nu te-ai implicat in discutiile de pe un topic in mare dezbatere zilele astea. De asemenea sunt foarte interesat de ceea ce te pasioneaza. Ma bucur ca iti pot admira munca ta pe acest forum deoarece eu nu frecventez alte forumuri.
Avatar utilizator
bitter


Mesaje: 361
Membru din: 07 Apr 2010, 14:29
Localitate: Brasov

Re: Va salut

Mesajde Trifu22 pe 17 Ian 2013, 01:55

Salut si bine ai venit. Sper ca sederea ta aici sa fie cat mai placuta.
Dupa cum bine stii, promovam si antrenam inteligenta asadar nu ne suparam pentru un plus de valoare
S-auzim de bine, pe orice probleme de electronica te poti baza pe mine (automatizari, iluminari etc)
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
âš¡âš¡âš¡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ âš¡âš¡âš¡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Va salut

Mesajde OLECO pe 17 Ian 2013, 14:22

Va multumesc pentru primire.
Nu ma bag in discutii pentru ca nu vreau sa tulbur apele. Sincer, m-as bucura daca v-ati impaca. :dance: :clap:
Cu Iasmin nu am nimic, mai ales ca ii datorez in oarecare masura, ascensiunea mea in privinta comenzilor si ii sunt recunoscator. Il respesct desi este mai mic ca mine ca si varsta.
Sunt prezent pe multe forumuri. Nu fac decat sa-mi expun machetele si sa aflu informatii ce ma pot ajuta in activitatea mea. Nu sunt genul care sa poarte vorba.
Ultima oară modificat de OLECO pe 17 Ian 2013, 17:08, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
OLECO


Mesaje: 342
Membru din: 14 Ian 2013, 00:59
Localitate: Bucuresti - Titan - Sector 3

Re: Va salut

Mesajde Daniel pe 17 Ian 2013, 14:25

Pai nici pe noi pe sectiunile publice nu prea ne mai intereseaza ce fac altii. Insa, treaba cu Iasmin a depasit orice imaginatie. De aceea am decis inchiderea circotecii din cadrul acelui subiect. Gata cu "mahalaua online"! 8-)

P.S. Vezi ca anumite denumiri de forumuri sunt cenzurate la noi. Ne rezervam acest drept in conditiile in care nu suntem obligati sa le facem reclama.
Avatar utilizator
Daniel


Mesaje: 9782
Membru din: 28 Oct 2009, 21:05
Localitate: Bucuresti
Avertismente: 1

Re: Va salut

Mesajde OLECO pe 17 Ian 2013, 20:19

Daniel scrie:P.S. Vezi ca anumite denumiri de forumuri sunt cenzurate la noi. Ne rezervam acest drept in conditiile in care nu suntem obligati sa le facem reclama.

A... da? :lol: Si eu care credeam ca are careva chef de glume si-mi modifica mesajele... :lol:
Imagine
Avatar utilizator
OLECO


Mesaje: 342
Membru din: 14 Ian 2013, 00:59
Localitate: Bucuresti - Titan - Sector 3

Re: Va salut

Mesajde Vatmanu076 pe 18 Ian 2013, 08:51

Salut Oleco, sper sa te simti bine printre noi si spor la cat mai multe machete
Dacă PRO înseamnă Pentru şi CON Împotrivă, de ce e Constituție şi nu Prostituție ?
Avatar utilizator
Vatmanu076


Mesaje: 2947
Membru din: 19 Mar 2012, 09:39
Localitate: Metrorex ÅŸi S.T.B. (R.A.T.B.)

Re: Va salut

Mesajde OLECO pe 18 Ian 2013, 10:28

Merci!
Imagine
Avatar utilizator
OLECO


Mesaje: 342
Membru din: 14 Ian 2013, 00:59
Localitate: Bucuresti - Titan - Sector 3


ÃŽnapoi la BINE ATI VENIT! / WELCOME!

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki