


Felicitari Jorj!




Incepi sa faci filme din ce in ce mai bune si nu exagerez cu nimic! Il voi trece la favorite! Un traseu interesant pe care am vazut multe lucruri frumoase. Cred ca in vara aceasta voi fi si eu prezent in zona - deja mi-au facut cu ochiul niste lucruri in filmul tau. ÃŽnapoi la TRENURILE IN VIDEOCLIPURI MUZICALE, FILME SI EMISIUNI TV
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group