Si ultima traznaie a mea, de ziua unui amic din America, am incercat si eu o mica nebunie pe post de cadou
Enjoy!!!





ÃŽnapoi la MSTS - RAILWORKS - TRAINZ
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group