

Alex Avram scrie:Daca nu prindeai stalpul ala era super.....dar asta e....macar gestul conteaza ca ai batut drumul

zofei.2006 scrie:Intreresanta poza mai ales cum se vad ultimele vagoane din compunere.
ÃŽnapoi la Clasa 41 / Class 41
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group