Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 16 Iun 2010, 10:33

Nu ma pot abtine sa nu incep o ruta nou-nouta fara a mai fii influentat de parerile altora!!! Aceasta ruta va fii gat acat de curand. Revin cu screen shot-uri
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 16 Iun 2010, 14:24

Cum am promis vin si cu screen-uri.
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Trifu22 pe 16 Iun 2010, 14:32

poate facem si gara buftea. cine vre sa faca, ajut cu poze.
⇓⇓⇓ Accesează Radioreceptorul CFR ⇓⇓⇓
⚡⚡⚡http://t22sys.noip.me/radio/cfr/ ⚡⚡⚡
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
►►►Trifu22 Systems◄◄◄
Avatar utilizator
Trifu22


Mesaje: 2746
Membru din: 27 Oct 2009, 23:39
Localitate: Buftea, M300 km 14+600
Avertismente: 14

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde aldintm pe 23 Aug 2010, 18:31

salut Vladyz
am observat ca ai pus in prima si a-5-a poza un deal cu niste pomi ... ar trebui sa folosesti obiecte grennary (sau cum se numesc ele ... )
textura trebe schimbata verdele ala nu merge ...... bine inteles poate o so schimbi ca esti doar la inceput

mai vedem in continuare

bafta la ruta
numai bine,
AldinTm
aldintm


Mesaje: 5
Membru din: 22 Aug 2010, 17:34

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 23 Aug 2010, 18:41

Buna si tie. Din pacate ruta a fost anulata din cauza problemelor cu TRAINZ dar acum am sa il incep in 2009!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 29 Aug 2010, 12:21

Asa cum am promis am reinceput ruta in TRS 2009 cu o calitatea superioara fata de cea anterioara! Am sa revin cu SS!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 29 Aug 2010, 15:36

Cum am promis am revenit cu printuri! Ruta nu este 100% reala! In jur de 60% este reala! Astept pareri!
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 04 Sep 2010, 14:46

NEWS FLASH

(RO) Ruta Oradea-Valea lui Miahi pentru TRS 2009 este insfarsit gata! Harta nu este 100% reala!Aici e filmuletul care va prezinta prima ruta de trs la download pe RAILNET.RO. Aici gasiti si linkul de download! http://fbx.ro/ds01aqqhdfd7yuu6 http://fbx.ro/ss6ess439fd9bcw8

(EN)The route Oradea-Valea Lui Mihai is now available for download on railnet.ro for TRS 2009. From here you cand download it :) http://fbx.ro/ds01aqqhdfd7yuu6 http://fbx.ro/ss6ess439fd9bcw8

Route.jpg


Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde danny96 pe 05 Sep 2010, 17:30

Felicitari pentru ruta..A iesit superba :D
Avatar utilizator
danny96


Mesaje: 957
Membru din: 03 Mar 2010, 21:57
Localitate: Comanesti

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 18 Sep 2010, 18:00

Aici o versiune apropiata de cea finala!

harta.jpg
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 19 Sep 2010, 12:49

DE UN DE POT SA IAU TRAINZUL PLZ VA ROG ID-UL MEU ESTE cornel_knd
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 19 Sep 2010, 13:16

Cumpara'l. Nu e greu sa mergi pana la magazin!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 29 Sep 2010, 13:35

In urma unei decizii am hotarat sa extindem ruta pana la Cluj Napoca! Numai bine!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde kdlehel pe 06 Oct 2010, 12:49

sa folosesti macazele alea ce am dat. altfel este foarte reusit. Succes.
Avatar utilizator
kdlehel


Mesaje: 614
Membru din: 01 Noi 2009, 19:09
Localitate: Sandominic

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 09 Oct 2010, 18:36

DEGEABA DRAGA VLAD AM STRABATUT TOATE MAGAZINELE DE SPECIALITATE SI ACELASI ENUNT: SCUZATI-MA DAR NU-L AVEM ,NE PARE RAU!
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 09 Oct 2010, 18:51

Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 12 Oct 2010, 20:10

MERSI :D
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 12 Oct 2010, 21:32

RAILNET.RO NU INCURAJEAZA PIRATERIA!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 16 Oct 2010, 19:18

DRAGA VLAD NU MERGE SA-L INSTALEZ (MERGE PANA LA A A III-A ETEPA) TE ROG SA MA AJUTI SA-L INSTALEZ ...

MERSI
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 16 Oct 2010, 19:47

Si care e a3a etapa ma rog?
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 16 Oct 2010, 20:05

la iBARIO Welcome!
The iBario toolbar is now installed.

Now you'll always have the best of the internet delivered right to your browser.
You'll get our latest news, links, alerts, and more. It’s a great way to stay connected!


Check out the Toolbar Options , where you can choose these cool components and more...


Powerful search box with site and topic searches!

Play radio stations, playlists, and podcasts.
Open new e-mails from all your accounts. Check the weather in your town or anywhere in the world.



DE AICI NU MAI STIU CE SA FAC
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 16 Oct 2010, 20:16

Asta nu are nici o legatura cu TRS! E ceva Toolbar pt browser....
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 16 Oct 2010, 20:19

SI CE POT FACE SA-L INSTALEZ SI EU :?:
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Vladyz pe 16 Oct 2010, 20:20

Pentru ce sa il instalezi? Sa iti arate vremea? Eu nu stiu cum functioneaza acel toolbar deci nu stiu sa iti dau explicatii cum sa il instalezi!
Vladyz


Mesaje: 1461
Membru din: 27 Dec 2009, 02:01

Re: Ruta Oradea-Valea lui Mihai

Mesajde Cornel Grigore pe 16 Oct 2010, 20:30

AM INTELES NU-I NIMIC
Toate cele bune !
Cornel Grigore


Mesaje: 489
Membru din: 29 Iul 2010, 12:45
Localitate: Buftea-IF,
Avertismente: 1

Următorul

ÃŽnapoi la MSTS - RAILWORKS - TRAINZ

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki